Móda a trendy

Nialaya představuje trend dnešní doby

móda
pixabay.com

Každý rok je v oblasti módy typický něčím trochu jiným. Vždy se můžeme setkat s něčím zcela novým, zajímavým nebo naopak s něčím, na co už se zapomnělo a teď to znovu vystoupilo na povrch. My se v tomto článku však nezaměříme obecně na módní pole, ale pouze na oblast šperků. Rádi bychom vám představili dámské šperky Nialaya, které si dobyly světový, ale i český trh.

Luxus na dosah ruky

Mnohým z nás možná název Nialaya nic neříká. Když se však podíváme na známé celebrity a na to, co nosí na krku, uších nebo rukách, bude nám to přece jen o něco povědomější. Ano, jedná se o luxusní šperky, které se pyšní ručním a velice exkluzivním zpracování m. Možná si říkáte, co je na nich speciálního? Je toho hned několik. Od ojedinělého designu a ž po léčivou energii, kterou tyto šperky obsahují. Jsou tvořeny z drahých přírodních drahokamů. Každý kámen je tak specifický něčím jiným. Z toho důvodu tvoří jednu z nejoblíbenějších značek luxusních šperků v Hollywoodu.

Dámské náramky jako symbol jedinečnosti

Pokud se orientujete v módním světě, jistě jste již zaznamenali, že velmi moderní je vrstvení šperků a to kupříkladu dámských náramků. Značka Nialaya přináší absolutně ojedinělé kolekce dámských náramků, které podtrhnout osobitost nositele a navíc se dají perfektně kombinovat a vrstvit, takže pokud si potrpíte na to, abyste šli s dobou, šperky Nialaya vám s tím pomohou.

I muži si přijdou na své

Nesmíme samozřejmě zapomenout na naše polovičky – partnery, přátele, manžely, pro které tato značka vypracovala ojedinělé kusy prstenů, náhrdelníků i velmi moderních náramků. Fantazii se meze nekladou a šperky v dnešní době rozhodně nejsou záležitostí pouze žen.

Náš tip v oblasti pánských doplňků? Kupte svému milému pánské hodinky a k nim originální korálkový náramek. Uvidíte, že bude z této kombinace každý muž nadšený.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top