Práce a vzdělání

Dedikované servery šité na míru

server
pixabay.com

Současné informační technologie přináší bezpočet vymožeností. A to se mimo jiné týká také serverů. Ty už většina lidí nespravuje doma nebo v kanceláři. Současnosti jednoznačně vévodí pronájem takové techniky, k níž přistupujete vzdáleně a o níž se nemusíte z hardwarového hlediska vůbec starat.

Je to dedikovaný server odpovídající přesným nárokům daného klienta, jež stojí v popředí nabídek mnohých hostingových společností. Tato varianta se se správou svépomocí v podstatě nedá srovnat. Běžným amatérským podmínkám totiž konkurující profesionální řešení postavená na vysoké úrovni.

Co všechno obsahují dedikované servery?

Pokud bychom v rámci tohoto článku byli opravdu struční, stačí napsat – vše. Ano dedikované servery jsou technikou, která bude nejenom odpovídat vašim nárokům, ale váže se k ní i spousta přidružených věcí. Je to například zálohování dat, přechod na výkonnější servery, připojení k internetu s rychlostí 1 Gbps bez omezení přenosu dat a umístění v bezpečném datovém centru.

Právě tam se bude dedikovaný server cítit, jako doma. Důkazem toho je například duální napájení, monitoring dostupnosti, vysoká úroveň zabezpečení, IPv6 rozsah v ceně a mnohé další.

To vše za předpokladu, že jako poskytovatele těchto služeb si vyberete to nejmodernější datové centrum ve Střední Evropě, které se mimochodem nachází v České republice.

Profesionální servis do 60 minut

Dedikované servery spravujete na dálku. Jenže, co dělat v okamžiku, když dojde k jakékoliv poruše? Od toho je technická podpora fungující 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu. Ta se skládá z odborníků, jež vám zajistí nejenom velice brzkou opravu, ale také prvotní základní instalaci serveru.

Jak můžete správně tušit, dedikovaný server je v dnešní době sázkou na jistotu, a to především od prověřených a zkušených poskytovatelů.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top