Domov

Dětské montérky jsou šmrncovní a dětem se budou líbit

děti
pixabay.com

Máte děti? Pak určitě moc dobře víte, že někdy jsou jako neřízené střely. Aktuálně panující počasí navíc svádí k tomu, aby vyzkoušeli každou louži, mokrá tráva je často důvodem k pádu, čemuž se děti ve většině případů jen smějí. Maminky při pohledu na špinavé oblečení, které se mnohdy vlivem pádu i poškodí, už tak nadšené nejsou, ba spíše naopak.

Už žádná prodřená kolena

Také jste se už někdy rozčilovali nad prodřenými tepláky nebo legínami vašich dětí? Stane se to rychleji, než byste stačili mrknout. Dítko uklouzne, upadne na zem a dílo je na světě. Maminkám pak nezbývá nic jiného, nežli sednout k šicímu stroji a prodřená kolena opravit s pomocí záplaty. Pořídíte-li vaší ratolesti dětské monterky, ušetříte si spoustu starostí. Jejich materiál je pevný a snadněji odolá pádům i odřeným kolenům.

Budeš jako tatínek!

Děti jsou známé tím, že velmi rádi napodobují své rodiče. Snaží se chovat jako oni, vypadat jako oni, protože jsou pro ně vzorem. Holčičky se často oblékají do šatů maminek, kluci naopak chtějí nosit oblečení jako tatínek. Chcete-li vašemu dítku udělat radost, dětské montérky jsou jasnou volbou. V nich totiž bude vypadat přesně jako táta, kterému můžete podobné montérky taky pořídit. K dostání jsou montérky s laclem, které jsou velice praktické, stejně tak i montérky do pasu vhodné pro starší děti.

Motivujte dítko k práci

Dětské montérky mohou děti motivovat i k práci. Ne vždy se rodičům daří děti přimět k tomu, aby se zapojily do prací na zahradě. Jakmile k tomu budou mít správný oděv, budou rázem o to více motivovanější, aby vám pomáhaly. Dětské montérky mají větší postranní kapsy i menší kapsičky, do kterých si dítko může uložit potřebné nářadí – kladívko, kleště, nůžky, šroubky atd.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top