Domov

Závěsné WC: Čistota na prvním místě

koupelna
pixabay.com

Koupelna a toaleta jsou místy, ve kterých se klade maximální důraz na praktičnost a hlavně čistotu. V okamžik, kdy budujeme zcela novou nebo rekonstruujeme stávající koupelnu, řešíme i ty sebemenší detaily. Společně se teď zaměříme na závěsné WC, představíme si jeho výhody a důvody, proč patří k nejoblíbenějším a nejčastěji vyhledávaným.

4x ano pro závěsné WC

Když se podíváme na oblast toalet, musíme si uvědomit, že sortiment je opravdu bohatý a i modelů a typů WC je zkrátka hodně. Závěsné WC rozhodně není jediným typem toalet. Na trhu si můžeme vybírat z WC kombi, stojící WC a další. Námi zmíněný typ toalety má však přece jen o něco navrch. Ať už je to nastavitelná výška, kterou ocení nejen lidé s ortopedickými problémy, ale i každý z nás. Přece jen snad každý dbá na potřebné pohodlí. Díky tomu, že není klozet umístěn na zemi, velmi jednoduše můžete udržovat nejen samotnou mísu, ale i interiér. Zároveň robustnější postavy ocení skutečně velkou nosnost. Přední výrobci testovaly své klozety s hmotností 400 kg. Zároveň se můžete těšit velmi tichým a úsporným provozem, což se hodí zkrátka v každé domácnosti.

Kreativita při montáži

Když se rozhodnete pro tuto variantu, nemusíte se bát ani samotné montáži a zároveň při ní můžete upustit uzdu své fantasii. Neboť jestli jste chtěli mít vždy atypickou koupelnu s toaletou v rohu nebo snad pod oknem? Nic není problém. Samozřejmostí jsou však další doplňky, bez kterých se vaše instalace neobejde a to, ať už se jedná o předstěrový modul, nádrž, sedátko nebo ovládací tlačítko. Montáže se nemusíte bát ani v bytě do jádra panelového domu nebo dřevěných staveb. Tento typ WC si poradí takřka s každým interiérem. A pokud vás zajímá, kteří výrobci vám nebídnou tyto modely klozetu? Pak obavy mohou jít stranou, protože výběr je na trhu bohatý a stylové klozety si můžete vybírat například od výrobců Duravit, Villeroy & Boch, Kludi nebo Grohe.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top