Móda a trendy

Dioptrické brýle se stávají módním doplňkem

dioptrické brýle
pixabay.com

Doba jde neustále kupředu. Dříve lidé, kteří měli problémy se zrakem, vyhledávaly prodejny s dioptrickými čočkami. Nyní je to naopak. Dioptrické brýle jsou v kurzu. A lidé, kteří brýle nosit nemusí, vyhledávají butiky a obchody s módními doplňky, které nabízí brýle s obyčejnými skly.

Dioptrické brýle a pouhá zdravotní pomůcka? Už dávno ne!

Samozřejmě, že dioptrickým brýlím zůstala ta funkce, kterou je podpora kvalitního vidění. Nicméně to není jediná funkce, kterou nám brýle mohou nabídnout. Jsou totiž považovány za velmi významný módní doplněk a kromě funkčnosti je velmi důležitý i celkový design. Což je velmi dobře.

Nosíte brýle každý den? Nebo jen jednou za čas, když pracujete na počítači? Ať už je máte na sobě nonstop nebo jen při daných činnostech, rozhodně by Vám měly perfektně padnout k typu obličeje. Když půjdete po nějaké větší pěší zóně a zaměříte se na lidi, kteří nosí brýle, budete překvapeni, kolik nejrůznějších kolekcí, barevných provedení a typů brýlí vlastně existuje.

Návrat do minulosti: Nechte se i Vy pohltit retro stylem!

Ať se nám to líbí nebo ne, doba se neustále vrací a v současné době se můžeme setkat s tím, že v nejrůznějších buticích, ale i optikách představují retro dioptrické brýle z období padesátých, šedesátých, ale i sedmdesátých let. Důraz se klade na plastové obruby, výrazné tvary. Pomalu jde do pozadí i výrazné zdobení stranic. Díky tomu nejvíce vynikne samotný tvar a barva brýlí. Velmi módní jsou teď jednobarevné brýle nebo brýle v jednom odstínu, kdy se barva postupně zesvětluje nebo ztmavuje. Můžeme se setkat s nejrůznějšími barvami od tmavých, až po výrazné pastelové.

Díky dnešní pokrokové době můžeme využít e-shopů, které nabízí internetové lékárny, optiky, ale i módní shopy a můžeme vybírat z obrovského množství.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top