Cestování

Dovolená Itálie – na tu není nikdy pozdě

www.pixabay.com

Cestování oslovuje a zároveň uspokojuje nejrůznější skupiny lidí. Mladí, staří, rodiny s dětmi. Ti všichni prahnou po poznání, nových kulturách, světových pamětihodnostech a dech beroucích přírodních úkazech. V tomto směru je ideální destinací Itálie.

Evropská země, která je adekvátně vzdálená, takže cesta tam i zpět je přirozeně stravitelná a zároveň poskytuje patřičný nádech exotiky. Dovolená Itálie je tím, co Češi v posledních letech stále více vyhledávají. A vězte, že důvodů je proto více, než dost.

Tradice versus divoký noční život

Od Itálie lze očekávat všelicos. Tím největším tahákem jsou bezpochyby hotelová přímořská střediska a prázdninové komplexy. Ty nabízí nadstandardní bytové a gastronomické zázemí, koupání v průzračném moři, písečné pláže a mnohé další vyžití.

Milovníci tohoto typu dovolené dávají přednost nočnímu životu, zábavě, diskotékám a sem tam se vydají za některou z významnějších pamětihodností daného místa.

Druhou kategorií cestovatelů jsou ti, jež opouští rušná města a zajímají se o bohatou italskou kulturu sahající až do středověku.

Vydejte se k největšímu italskému jezeru

Vyznavači poznání, dobrodružství, adrenalinu a objevování vsadí spíše na jezero Lago di Garda. Vodní plocha zasahující až do tří velkých provincií, jako jsou Veneta, Lombardie a Trentina. Teprve zde začíná to pravé cestování. V okamžiku, kdy se před vámi rozprostírají vysoké hory a středomořská vegetace.

V těchto lokalitách lze provozovat ryzí turismus spojený s nevšedními zážitky, nezapomenutelnými momenty a překrásnými místy.

Ať už se řadíte do jakékoliv skupiny cestovatelů, je dovolená Itálie, potažmo Lago di Garda určitě tím, co vás nadchne do sytosti. A pokud vám bude výše uvedené málo, navštivte také Limone, Veronu, Malcesine nebo Riva del Garda.

 

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top