Cestování

Dovolená Itálie v zimě je zajímavým nápadem

Itálie
pixabay.com

Stále více lidí se zamýšlí, kam vyrazit v zimě na dovolenou. Vzhledem k tomu, že náklady na týdenní pobyt v českém lyžařském středisku se poměrně úzce blíží cenám v zahraničí, je volba povětšinou jednoznačná. Pokud má jít o lyžování, tak je nutné vyjet za hranice, jelikož kvalita tamních služeb je na nepopsatelně vyšší úrovni.

Abychom vám vaši volbu co možná nejvíce usnadnili, přinášíme praktické tipy na lyžování Itálie. Popis několika zajímavých oblastí, které jsou vzdálenostně dostupné od České republiky a nabízí něco jiného, než české hory.

Lyžování Itálie ve vhodných destinacích

Je zcela pochopitelné, že i v Italských Alpách musíte být obezřetní a vybírat z prověřených lokalit, kde se pojí nízké ceny s vysokým komfortem a kvalitou služeb. Dovolená Itálie v zimě, to mohou být třeba tyto oblasti, u nichž rozhodně nešlápnete vedle.

  • Dolomity
  • AltaValtellina
  • Apulie
  • Umbria
  • Friuli

Hlavní místa ukrývající spoustu středisek, jejichž úroveň dozajista předčí ty tuzemské. Za zmínku stojí například Bormio, Val di Sole nebo Val di Fassa. Kilometry sjezdovek a udržovaných běžeckých tratí, včetně přidružených služeb, jež vás nadchnou v okamžiku, kdy zrovna nestrojíte na lyžích.

Dovolená Itálie v zimě, to mohou být i nejrůznější společenské a kulturní akce v kombinaci s profesionálními wellnessúkony a patřičnou relaxací. I tak vypadá zimní dovolená v Itálii, kterou si velice rychle zamilujete.

Poznejte Hotel Eden PIG – PassoTonale

Jestliže prahnete po konkrétním tipu na příjemné tříhvězdičkové ubytování, potom vyzkoušejte Hotel Eden PIG – PassoTonale. Lyžování Itálie v jeho podání bude něčím nezapomenutelným a hodně komfortním, o čemž vás přesvědčí nejenom moderně zařízené dvoulůžkové pokoje, ale také vynikající stravování. Dopřejte si rodinné atmosféry a vyrazte na lyže do zahraničí.

 

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top