Nezařazené

Horoskop na prosinec 2017

pixabay.com

Prosinec, doba předvánočního shonu a novoročního bilancování. Zároveň se budete rádi dozvídat nové informace a tíhnout ke vzdělání, Venuše i Merkur jsou totiž ve znamení Střelce. U svých přátel a kamarádů či dokonce partnera budete tyto vlastnosti také vyžadovat. Celkově prosincový horoskop doporučuje všem jedincům být trpěliví, vše má svůj čas.

Beran (21.3. – 20.4.)

Beran bude mít tento měsíc spíše klidnější náladu, nejlépe se bude cítit doma. Nezadaní jedinci mohou očekávat, že potkají právě tento prosinec ten pravý protějšek. Budete ve skvělé náladě a vcelku pozitivní. Nečekaný dárek či odměna už je na cestě.

Býk (21.4. – 21.5.)

Obzvláště v pracovních záležitostech vás čeká velmi úspěšný měsíc. V osobním životě už to tak růžové nebude. Čeká vás důležité rozhodnutí. Počítejte každopádně s podporou vašich přátel i rodiny. V pracovních záležitostech vás čeká slibný posun v kariéře, možná dokonce povýšení. Nezapomeňte však také na odpočinek.

Blíženec (22.5. – 21.6.)

Tento měsíc budete obklopeni svými přáteli, díky kterým snadno zapomenete na každodenní problémy. Myslete tento měsíc na své zdraví a pečujte o sebe. Hrozí vám zanedbávání vašich pracovních záležitostí. Naplánujte si svůj volný čas a utřiďte si priority.

Rak (22.6. – 22.7.)

Ke konci kalendářního roku si můžete dovolit odsunout stranou pracovní záležitosti a více se věnovat sama sobě, najděte si čas na odpočinek. Obklopte se lidmi, kteří vás dokáží rozveselit a s kterými se cítíte příjemně. Nedejte šanci závistivcům a nestavte tolik na odiv své letošní úspěchy, i když máte být na co pyšná.

Lev (23.7. – 22.8.)

Tento měsíc bude pro vás velmi motivační, žádná výzva pro vás nebude dostatečně náročná. Také v práci vás čekají úspěchy, povýšení na sebe nenechá dlouho čekat. Udělejte si radost drobným dárkem či příjemným výletem s kamarádkou. Někde nedaleko krouží člověk, který to s vámi nemyslí dobře. Vy se ale díky svému pozitivnímu naladění nenecháte zlomit.

Panna (23.8. – 22.9.)

Tento měsíc se věnujete svému domovu, který bude díky vám jen vzkvétat. Očekávejte nabídku, která vás může posunout vpřed. Neudělejte však neunáhlené rozhodnutí, mohla byste časem litovat. Věnujte se svým blízkým, zejména těm starším, a udělejte si na ně čas, případně jim s něčím pomozte.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Vy, která si vždy víte rady a málokdy vás něco rozhodí, jste najednou trochu nejistá. Věnujte se raději činnostem, ve kterých vynikáte. Dožeňte staré resty a různá vyřizování. Můžete také kontaktovat staré známé a popovídat si, jak se mají.

Štír (24.10. – 22.11.)

Je toho na vás teď trochu moc, může se tedy stát, že zapomenete, co vše jste měla udělat a vyřídit. Snažte se ohlídat si důležité události, mohla byste si tak znepřátelit někoho ze svých blízkých. Možná je na čase pořídit si diář. V osobním životě mátě šťastné období a na tom se nic nezmění. Od práce si teď raději trochu odpočiňte.

Střelec (23.11. – 21.12.)

V současné době sršíte úžasnými nápady, které se nebojíte zrealizovat. Hvězdy stojí při vás, tak radíme nepolevovat. V osobním životě radíme věnovat se partnerovi či sama sobě, asi sama cítíte, že momentálně nepatříte mezi nejlepší společníky.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Možná v tuto chvíli plýtváte svými schopnostmi a časem pro něco, co si vaši pozornost vůbec nezaslouží. Zastavte se a zhodnoťte, zda vaše úsilí má opravdu smysl. Budete mít tendenci k přejídání, to vám energii bude ubírat.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Máte energie na rozdávání. Využijte toho, pokud už delší dobu máte v hlavě nějaký projekt či dokonce něco rozdělaného. Pokuste se svého partnera tolik nezatěžovat svými starostmi a problémy. Udělejte si raději romantický večer bez stěžování.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Možná máte někde na blízku člověka, který má na vás velký vliv a kterému se chcete zalíbit. Buďte klidná a zůstaňte sama sebou. Jste momentálně ve výborné formě, pokud jste měla pocit, že se vám nedaří v jakékoliv oblasti, teď se to změní.

Poslední měsíc v roce bude mít většina z vás tendenci žít v budoucnosti a plánovat ten nadcházející rok. Máte však před sebou ještě mnoho aktuálních povinností, na které nesmíte zapomínat.

 

 

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top