Nezařazené

Zabalte vánoční dárky originálně – 10 jednoduchých triků

drivenbydecor.com

I když se může zdát, že každého nejvíce zajímá obsah dárkových krabic, první dojem dělá obal. Zkuste se letos vyhnout klasicky zabaleným dárkům do hvězdičkových či sněhulákových balicích papírů. Stačí přidat pár jednoduchých nápadů a originální vánoční obaly jsou na světě. Budete za hvězdu designu a přitom stačí jen pár maličkostí.

1.Vrstvená stuha

Vrstvení tenčí pásky přes širší dodává dárku luxusní styl. Pro zachování elegance je ideální ladit barvy obou stuh do barev, které se vyskytují i na balicím papíru.

2.Dva v jednom

Jednoduše zabalte dva dárky stejného tvaru ve stejném stylu, jeden by měl být o něco větší. Následně je spojte spolu stuhou. Pro výsledný efekt můžete konce stuhy lehce navlnit.

3.Kolíček či klip pro přichycení přízdoby

Jednoduchý způsob pro přichycení zdobení je použití kolíčku či klipu.

4.Sladkost jako bonus

Přizdobíte-li dárek nějakou sladkostí, bude mít originalita vaše pojetí balení dárků úspěch hlavně u dětí. Můžete jednoduše přivázat sladkost stuhou nebo ušít či koupit kapsičku či punčochu a zastrčit lahůdky dovnitř. Pamatujte však na domácí mazlíčky, aby si se sladkostí neporadili dříve, než Ježíšek zazvoní.

5.Dvojité vázání

Obzvláště u úzkých obdélníkových balíčků působí velmi zajímavě jednoduchý trik. Použijte stuhu dvakrát a to podélně. Obě stuhy stačí jednoduše zauzlovat, uzel u první stuhy by měl být trochu výš.

6.Balte do zbytků

Ideální způsob, jak ještě využít zbytky z použitého balícího papíru. Nejdříve zabalte svůj dárek do jednoduchého jednobarevného papíru. Poté vezměte delší kus zbytku balicího papíru, nejlépe vzorovaného, a zabalte ho po celé délce. Stuhou jednoduše připevněte a jednoduchý originální dárek je na světě.

7.Přírodní přízdoby

Použití přírodnin jako přízdobu při balení dárků je velmi jednoduché, levné a docílíte originálního efektu. Můžete přivázat menší větvičku zeleně, šišky či sušené ovoce.

8.Hoď to do tašky

Není žádná hanba použít při balení dárků jednoduchou a vkusnou dárkovou tašku. Některé dárky jsou natolik neforemné, že by při klasickém balení nedocílila estetického výsledku ani zkušená aranžérka. Nikdo nám ani nebrání dárkovou taštičku přizdobit dle našeho vkusu.

9.Použijte křídové pero

V případě tmavšího balicího papíru jsou křídová pera ideální pro připsání jednoduchého vzkazu na dárek bez potřeby štítku.

10.Starý dobrý kudrnatý styl

Udělat z obyčejně zabaleného daru v okamžiku luxusní kousek dokáže starý známý trik kudrnatění stuhy.

Tak pokud máte dárky, balicí papíry a stuhy nakoupené, pusťte si pohádku či koledy, uvařte si svařák a pusťte se do práce. 

Přejeme krásné a pohodové Vánoce.

Zdroj:drivenbydecor.com

 

 

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top