Móda a trendy

I v práci je možné vypadat dobře

pixabay.com

Nutnost nosit pracovní oděv je jistě pro mnoho z nás velký strašák. Neforemné a nehezké montérky, nepříliš padnoucí zástěry nebo nudné stejnokroje. Přesně tohle dříve znamenal pojem pracovní oděvy, dnes je tomu naštěstí docela jinak. Pracovní oděvy jsou dělané na míru pro mnoho druhů profesí a každý si najde to pravé ořechové.

Bezpečnost a ochrana především

Některá povolání jsou vyloženě riziková a pracovní oblečení musí svého nositele ochránit před úrazy nebo poškození kůže. Umožní to kvalitní a pevné materiály a na náchylných místech umístěné chrániče nebo zesílené látky. Pro pracovníky na stavbách nebo pro silničáře jsou na oblečení umisťovány reflexní prvky, které zajistí dobrou viditelnost dotyčného nositele.

Praktičnost a úložné prostory

Pro kutily a řemeslníky jsou velmi důležité kapsy a poutka, kam potřebují umístit často používané drobné nářadí nebo pracovní pomůcky. Velmi oblíbené jsou kalhoty s laclem nebo tzv. kapsáče, kam se toho vejde opravdu hodně. V chladnějším počasí můžete kalhoty doplnit slušivou pracovní mikinou nebo vestou, která navíc výborně ochrání záda a krk před prochladnutím. V dnešní době výborně poslouží termoprádlo, které zahřeje a pomůže udržet tělesné teplo během celého pracovního dne. Naopak v letních měsících jsou výbornou volbou pracovní kraťasy.

Vzhled a pohodlí

Vzhled pracovního oblečení dozajista řeší především ženy. Vždyť co je horšího, než být nucena nosit nějaký nevzhledný kus oblečení a ještě v něm dennodenně trávit mnoho hodin. Kupříkladu pracovní trička jsou vyráběny v mnoha střizích a barvách a tak proč v pracovním procesu nenosit dobře padnoucí vypasované polotriko, ve kterém se budete cítit a vypadat dobře. Vzhled pracovního oděvu je důležitý zejména pro profese v pohostinství, pokojské nebo prodavačky.

Dnes už tedy platí, že se nemusíte bát pracovního oblečení. Výběr je veliký a není výjimkou, že někteří zaměstnavatelé nechávají svým pracovníkům šít oblečení přímo na míru.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top