Móda a trendy

Už víte, co budete v létě nosit?

dámské letní šaty
pixabay.com

Také se již nemůžete dočkat horkého léta, které strávíte někde u vody s osvěžujícím drinkem v ruce? My také ne! Proto jsme se rozhodli připravit pro vás dnešní článek, ve kterém se společně podíváme na horké letní tipy, jež by neměly chybět ve vašem šatníku. Pokud v tomto ohledu tak trochu pokulháváte, máte ideální příležitost tento módní přešlap rychle napravit!

Užívejte si léto plnými doušky!

V létě nikoho nepřekvapí, pokud se již dopoledne teploty panující venku pohybují poměrně vysoko. Často tak chceme vyrazit ven, abychom nemuseli horké dny trávit doma, kde je ještě větší teplo a k tomu všemu vydýchaný vzduch. Od tohoto faktu plyne jedno doporučení, které se vám při výběru letního šatníku zaručeně bude hodit! Vybírejte si takové kousky, u kterých nebudete muset příliš přemýšlet – prostě si je jen oblečete a hurá ven. Předejdete tak situacím, kdy několik dlouhých minut marně přemýšlíte, co si vezmete k tomu či onomu.

Vezmu a jdu!

Když už jsme u těch jednoduchých kousků, nad jejichž kombinací s ostatními prvky nemusíte příliš dlouho přemýšlet, musíme zmínit dámské šaty letní. To je základ každého šatníku a žádná žena se bez nich neobejde. Oceníte je v mnoha příležitostech – když budete chtít vyrazit k vodě, do práce, za kamarádkou na kafe nebo na večerní párty. Záleží jen na vás, zda si troufnete na šaty sahající nad kolena či delší model až po kotníky. Vybírat můžete mezi jednoduchými kousky v jednobarevném provedení i šaty poseté výrazným potiskem.

Neřeším kombinace!

U snadno kombinovatelných kousků ještě chvilku zůstaneme a vyzdvihneme kladné vlastnostmi, kterými disponují dámská trička. Ani ty by vám v šatníku chybět neměly! Hledáte-li na léto módu, u které není třeba přemýšlet nad kombinacemi, vsaďte na trička. Ty se totiž hodí k džínům, legínám, kraťáskům a klidně i k sukni. Pro horké dny, kdy chcete rychle vyrazit z domu, je to volba číslo jedna.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top