Domov

Investice do nemovitostí? Poradíme vám, které se vždy vyplatí!

pexels.com

Investice do nemovitostí je jednou z nejlepších možností, jak investovat peníze. Vedle nemovitostí jsou zde pochopitelně i možnosti jako investice do akcií nebo komodit, jenže ty s sebou nesou jisté riziko úpadku. Oproti tomu nemovitosti jako takové na cenách rostou už dlouhé roky a my vám dnes přinášíme pár tipů, kde opravdu neproděláte.

Investice do stavebních ploch se vždy vyplatí

Jsou to desítky příběhů o velice chytrých investicích. Po pádu komunistického režimu se kdysi ukázala ohromná spousta parcel k prodeji doslova „za hubičku“. Kdo v té době měl peníze a investoval do mnohých pozemků, je dnes multimilionářem. V rozvíjející se civilizaci je pochopitelně jednou z největších potřeb právě prostor. A stavební parcely jsou rok od roku dražší a dražší a malou ironií je, že nákup parcely vyjde mnohdy dráž, než samotná stavba domu. Investice do parcel se vám tak v průběhu let zajisté vrátí.

Nemovitosti ve velkých městech? Je o ně zájem!

Když se podíváme na nabídku, kterou vám realitní kancelář Praha nebo v jakémkoliv jiném krajském městě nabídne, tak je zde vidět ohromný přetlak. Stále totiž roste trend mladé síly ve velkých městech. Mladí zde za vidinou dobrého vzdělání, dobře placené práce nebo jen velké zábavy, podnikají četná stěhování. Oproti tomu dospělí s rozjetou nebo ukončenou kariérou a rodinou, naopak uvolňují místo a odcházejí do klidnějších částí.

Příměstské garáže jsou malým esem v rukávu

Všechny zmíněné nemovitosti ale mají jednu společnou vlastnost. Znamenají opravdu značnou investici, na kterou má jen malé procento lidí velké finance. Další zajímavou možností jsou ale příměstské garáže. Pokud se podíváte na ceny garáží s dobrým zázemím a elektřinou, tak si můžete všimnout na neuvěřitelně rostoucí cenu každým rokem. Jedním z důvodů je tak jejich velký nedostatek.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top