Nezařazené

Jak funguje čištění ultrazvukem

ultrazvuk.eu

Čistění ultrazvukem je jedna z nejmodernějších metod čistění kovových komponentů a šperků. Unikátní je jak svými vlastnostmi a dovednostmi, tak i možností pořízení pro soukromé použití a do malých provozů, stejně tak jako pořízení ohromných čističek pro průmyslové využití velkých rozměrů. V čem všem je čištění ultrazvukem tak unikátní?

Ultrazvukové čističky pro všechny kategorie

Již prvním zmíněným aspektem, který mluví výrazně pro ultrazvukové čističky je fakt, že se dají pořídit už od několika málo tisíc pro soukromé užití a k čištění menších předmětů jako jsou například šperky. A zároveň se dají pořídit jako statisícová monstra pro průmyslové užití například ve strojních závodech a automobilkách. Rozměry čističek jsou tak přizpůsobeny pro použití ve všech kategoriích. Z původní ceny pak zbývá jen pravidelná investice do speciálních čistících emulzí. Ty jsou rozlišené jak podle ultrazvukové čističky, tak především podle materiálu, který je do ní vložený. Je potřeba sledovat především druh materiálu a nedávat více materiálů na jedno čištění. Jedna emulze totiž může poleptat jiné materiály, než na které je určená.

Jednoduchá funkce a okamžité čištění

Funkce ultrazvukových čističek je pak naprosto jednoduchá. Do nerezové vany se dá dostatek emulze tak, aby byl čištěný předmět kompletně ponořený. Poté se do emulze vloží předmět na čištění a spustí se čištění přesně podle nastavení a manuálu. Čištění jako takové může trvat od minut až po hodiny, záleží na intenzitě znečištění a také intenzitě čištění. Výsledný efekt je pak mnohem detailnější než manuální metody očisty. A zároveň je u něj menší nebezpečí porušení materiálu. Emulze jsou totiž tak dělané, že by k poleptání čištěné plochy mělo dojít jen v případě, že zvolíte špatné nastavení.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top