Nezařazené

Momenty, kdy realitní kancelář pomůže ušetřit

pixabay.com

Realitní kanceláře spousta potencionálních klientů považuje jen jako další vyhozené peníze s nulovou návratností. Jenže mnohdy jsou zde případy, kdy se vám peníze nevrátí zpět, ale vyplatí se vám investice, díky níž eliminujete pozdější nepříjemnosti a finanční ztráty. Víte kdy vám realitní kancelář může zachránit klidné spaní?

Právní poradenství a smlouvy nepodceňujte

Jednou z nejčastějších komplikací bývá právě nějaká menší smyčka či nedostatek v různých realitních smlouvách. Může jít jak o prodej a nákup, tak i o pronájem či jakékoliv podobné smlouvy. Zkušení a obratní podvodníci a zloději jednoduše ve smlouvách najdou okénka a nedostatky, či je dokonce dokáží sami vytvořit. V případě, že budete věřit realitní kanceláři a zprostředkovanému právnímu odborníkovi se nemusíte v žádném případě bát, že by se týkalo zároveň i o váš připadat.

Správa činžovních domů a bytů

Snad speciální kategorie sama o sobě je správa činžovních domů a dalších nemovitostí. Právě při pronajímání nemovitosti o větším počtu či rozloze se nejčastěji stává, že dochází k nepředvídaným a častým problémům jak s platební morálkou klientů, tak také s technickým stavem či dokonce se samotnou obsazeností a uživatelností prostorů. Správa nemovitostí je přitom speciální služba, která je doslova navržená pro takové majitele. Na základě plné moci totiž spoustu povinností a nepříjemností majitel nemovitosti zkrátka přeposílá na realitní kancelář, která je povinna je řešit na vlastní pěst. V případě takových komplikací jako jsou například nezaplacené nájemné tak velice jednoduše realitní kancelář vyplatí smluvního partnera a následné získávání či vymáhání částky pak realizuje samostatně aniž by majitele nemovitosti více rušila. Stává se tak jak technologickou, tak i finanční jistotou pro své klienty.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top