Domov

Jak se kvalitně pojistit při pronajímání většího počtu bytů?

unsplash.com

Už jenom pronájem jednoho jediného bytu může být do značné míry komplikovanou a rizikovou záležitostí. S každým dalším bytem, který pronajímáte se, ale tento jev neustále zvětšuje. Časem tak zjistíte, že je pronajímání nemovitostí velice rizikovou aktivitou.

Při pronájmech byste se tak nikdy neměli spoléhat jen na svoje síly a na to, že vaše okolí bude stoprocentně dodržovat dané sliby, ale měli byste se spíše připravit na kvalitní ochranu třetí strany. Takových ochran můžete využít rovnou několik a my vám jich pár navrhneme.

Správa nemovitostí jako prevence i štít

Správa nemovitostí je moderní službou, kterou poskytují realitní kanceláře. Zpravidla se tady nebavíme o drobných kancelářích, ale opravdu o větších kancelářích s dostatkem kontaktů a lidí. Většinou se tyto kanceláře zaměřují hlavně na větší města. Konec konců takové specifické objekty jako jsou činžovní domy Praha, potřebují dostatečnou ochranu a rovněž i využijí takových služeb.

Správa nemovitostí je opravdu specifická tím, že není pouze pro aktivní ochranu v moment, kdy se všechno pokazí, ale zároveň dokáže fungovat i jako velice dobrá prevence. Před celou řadou problémů jste tak chránění ještě dříve, než k nim vůbec dojde. A to vám konkurenční služby nedokáží rozhodně nabídnout.

Pojištění by mělo být základem

Mít pojištěnou nemovitost je rozhodně základní věcí. I přesto se ale najde celá řada lidí, která na tuto povinnost vůbec nedbá. Asi nejhorší skutečností na tom celém je fakt, že v takovém případě dokáží majitelé nemovitostí přijít víceméně o všechno, a navíc mnohdy musí ještě doplácet okolní škody. Pojištění nemovitostí se pohybuje v řádu stokorun až tisíců za jeden rok, takže je určitě přijatelnou investicí za to, že jsou vaše nemovitosti v bezpečí.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top