Láska a vztahy

Jak si poradit s výběrem náramku pro muže?

muž
pixabay.com

Také se zastáváte přesvědčení, že šperky nosí jen ženy, zatímco pro muže je tohle odvětví naprosté tabu? Pak vyjděte do ulic nebo se rozhlédněte kolem sebe v práci a rázem zjistíte, jak bláhové bylo si něco podobného myslet. Skutečnost se má totiž tak, že stále více mužů dbá na svůj vzhled, dávají si záležet na tom, jak vypadají a snaží se kombinovat jednotlivé módní kousky k sobě tak, aby vytvořily harmonický celek.

Náramek pro muže není špatný dárek

Blíží se Vánoce a lidé si tak začínají lámat hlavu nad tím, co darují svým blízkým. Možná ani vy ještě nemáte v této otázce jasno a stále hledáte vhodnou inspiraci. Pokud víte, že kosmetické balíčky nebo měkké dárky nejsou nic pro vás, pak se podívejte na několik rad, které vám pomohou s výběrem náramku pro muže. A zaručujeme vám, že sklidíte úspěch.

Rada první: velikost

Na samotném začátku musíte mít jasnou představu, jakou velikost pánského náramku hledáte. V případě, kdy zvolíte náramek na elastickém lanku, nemusíte nic řešit – takové náramky zpravidla sednou každému mužskému zápěstí, protože se mu dokážou přizpůsobit. Některé náramky se dají díky šikovné tkaničce po obou stranách utáhnout nebo povolit na požadovanou velikost.

Rada druhá: kvalita

Jestliže hledáte takový dárek, který dotyčného donutí úžasem oněmět, pak si dejte záležet s výběrem kvality. Pánské náramky Nialaya jsou v tomto případě naprosto vyhovující. K jejich výrobě jsou použity pouze prvotřídní materiály, ruční výroba jejich kvalitu ještě více podtrhuje.

Rada druhá: design

U náramku, stejně jako u většiny jiných věcí, je hodně důležitý design. Pro někoho je to možná to nejdůležitější kritérium vůbec. Design odvíjejte od toho, jaké má daný muž koníčky, jaký vyznává styl nebo jak se obléká.

Rada čtvrtá: reklama

Chcete dárek, díky kterému darovanému muži klesne brada k zemi? To je další důvod, proč vsadit na náramky Nialaya, které nosí i známé celebrity. Co třeba takový Avicii, Christiano Ronaldo nebo David Beckham?

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top