Láska a vztahy

Přemýšlíte o tom, jaký zajímavý dárek dát příteli? Nebojte se módních vychytávek!

unsplash.com

Obdarovat muže správným dárkem nemusí být dost často vůbec ničím jednoduchým. Dvojnásob to platí v případě, kdy se rozhodneme muže obdařit dokonce módní vychytávkou. Rozhodně se jedná o výzvu, na kterou si každá netroufne. Pokud ale naopak dokonale víte, co muž miluje, tak máte v rukou neuvěřitelný trumf. Díky němu se tak může vaše volba stát jednoduše i hlavní hvězdou štědrého večera!

Milovníky kravaty nikdy nové kousky neurazí

Především muži, kteří pro pracovní a studijní účely jsou zvyklí pravidelně nosit kravaty, mají tendenci si tvořit jejich sbírky. Ty si tvoří hlavně proto, aby dokázali pro každou příležitost vybrat tu nejlepší možnost. Pokud tak dobře znáte, jaký styl má muž rád a jaké druhy kravat od vzorů, barev až po tvary a délky nosí, tak máte skvělý nápad na módní dárek.

Pánské náramky na ruku jako velký hit

Věříte si na šperky? Potom pro vás mohou být pánské náramky na ruku jednou z věcí, které vás opravdu extrémně dokáží překvapit. Hlavním důvodem bude velké množství možností, které si můžete vybírat. Potřebujete konkrétní barvy, velikosti, nebo materiály? Možností máte víceméně neomezené množství! To je také jedním důvodem, proč jsou za všech okolností většinou pánské náramky takovým dárkem, který dokážete vybrat přesně na míru konkrétnímu člověku.

Který muž by nemiloval hodinky?

Pokud jsme se bavili o celé sbírce kravat, tak jedním z high society snů naprosté většiny mužů je také výběr kvalitních hodinek k jednotlivým outfitům. Pokud víte, že muž nemá konkrétní styl, tak máte dokonce desítky různých možností. Hodinky jako takové nejsou ale mnohdy jednoduchou volbou a také vysokou investicí. Rozhodně ale nemějte strach z toho, že by volba správných hodinek byla dárkem, který by nedokázal nadchnout!

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top