Krása

Jak si vybrat ty pravé šaty na léto?

pixabay.com

Léto se pomalu blíží a s ním i nepsaná povinnost zamyslet se nad svým šatníkem. Určitě není na škodu sledovat aktuální módní trendy a přizpůsobit je svým možnostem. Jestliže k létu něco patří, pak jsou to dámské šaty. Ty by měla mít po ruce každá žena, která se chce oblékat slušivě a pohodlně zároveň. Chcete poradit, jak si pro letošní léto vybrat ten pravý model?

Vyberte si pro sebe ty pravé šaty!

Vybrat vhodné dámské šaty, které nám budou slušet a které nám zalichotí, není vždy tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Mnohdy nám totiž do oka padne kousek, který je sice krásný a my po něm toužíme, ale vzhledem k naší postavě nebo odstínu kůže si jej nemůžeme dovolit. Proto vám teď poradíme, jak si vybrat šaty, které pro vás budou ty pravé!

·         Upnuté šaty pro pevnou postavu

Máte postavičku jako lusk? Jste spokojené s tím, jak vypadáte? Nemáte na těle žádný tuk navíc a rázem byste se mohli rovnat modelkám z prestižních přehlídkových mol? Pak vsaďte na dlouhé upnuté šaty pěkně na tělo, které věrně zkopírují křivky vašeho těla a ukážou tak vaše proporce v tom nejlepším světle. Buďte ale kritická – pamatujte, že tyhle šaty ukážou všechno a odhalí i ten nejmenší špíček!

·         Volné dlouhé šaty pro ženy s kily navíc

Ne ke všem byla příroda natolik štědrá, aby jim do vínku nadělila pevnou postavu. I vy jste krásná, jen máte nějaké to kilo navíc. To ale vůbec nevadí, protože i vy se můžete obléknout stylově, slušivě a především pohodlně! Doporučujeme v eshopu fenomen-moda.cz zabrousit do kategorie volných bohémských šatů dlouhého střihu, které zakryjí problémové partie, poskytnou vám příjemný komfort a navíc vám budou slušet!

·         Dvoudílné šaty pro zvýraznění opálení

Chystáte se v létě k moři? Pak si z exotické destinace určitě přivezete nejen spoustu energie a krásných vzpomínek, ale i dokonale opálenou kůži. Byla by škoda ji skrývat, proto ji dejte pěkně na obdiv svému okolí! Skvěle vám k tomu poslouží dvoudílní šaty s krátkým topem a dlouhou sukní vysokého sedu.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top