Zdravi a sport

Jak účinně a rychle vyřešit vypadávání vlasů?

pixabay.com

Metoda léčby vypadávání vlasů poskytovaná na Brandeis Clinic má klinicky ověřené účinky, je vhodná pro pacienty bez rozdílu pohlaví, věku, stejně jako pro pacienty, u nichž nezabírají léky Minoxidil či Finasterid.

Léčba vypadávání vlasů na Brandeis Clinic využívá blahodárných účinků krevní plazmy, jež má skvělé výsledky jak při léčbě vypadávání vlasů, tak léčbě artritidy, urychlování hojení ran či omlazování pokožky. Léčba krevní plazmou je maximálně bezpečná, nehrozí u ní alergické reakce a další vedlejší účinky.

Jedná se o poměrně rozšířenou metodu řešení vypadávání vlasů, Brandeis Clinic však svým pacientům nabízí zpracování odebrané krve unikátní metodou, která zaručuje extrahování plazmys vyšším obsahem krevních destiček a tím pádem i lepších výsledků v podpoře růstu nových vlasů.

Jak zákrok probíhá?

Pracovník Brandeis Clinic nejdříve zjistí, jaká je příčina vypadávání vlasů, a to za pomoci tzv. trichologického vyšetření.  Po získání výsledků vyšetření, pracovník Brandeis Clinic následně stanový příčinu vypadávání vlasů a předepíše typ léčby, který bude fungovat!

V případě, že se jako vhodnou ukáže léčba krevní plazmou, pracovník Brandeis Clinic odebere pacientovi malé množství krve, ze kterého následně unikátní metodou separuje krevní plazmu obohacenou o krevní destičky. Tuto plazmu pak pracovník Brandeis Clinic aplikuje velmi tenkými jehličkami do vlasové pokožky pacienta. Pro maximální efekt jsou zapotřebí zpravidla 2-4 ošetření v rozmezí 3-4 týdnů.

Ošetření není pro pacienta nijak zvlášť limitující, několik hodin po zákroku je nutné neumývat si vlasy, pro zvýšení komfortu zákroku je na ošetřovanou oblast aplikován znecitlivující gel. Již po měsíci po ošetření lze pozorovat celkové zlepšení stavu pokožky na hlavně, zastavení nadměrného vypadávání vlasů a zvyšování kvality vlasů stávajících, po cca 6–12 týdnech pak nastupuje viditelné zahušťování ošetřované oblasti novými vlasy. Klinické studie prokázaly, že metoda léčby vypadávání vlasů používaná na Brandeis Clinic má za následek růst nových vlasů o 23,6 %, a to i díky unikátní technologii, která z odebrané krve získá výrazně více krevní plazmy a destiček, než technologie běžně používané na jiných klinikách!

Více informací o léčbě vypadávání vlasů za použití krevní plazmy najdete na této stránce webu Brandeis Clinic, kompletní popis všech typů ošetření pak na této stránce. Přímo na webu Brandeis Clinic pak najdete také kontaktní formulář, prostřednictvím něhož je možné požádat o nezávaznou konzultaci Vašeho případu s pracovníkem Brandeis Clinic.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top