Láska a vztahy

Jak vybrat vhodný šperk pro partnera?

pixabay.com

Blíží se narozeniny vaší drahé polovičky? Nebo za pár dní oslavíte výročí? V tom případě si určit lámete hlavu nad dárkem, kterým byste dotyčného nejvíce potěšili. Jednou z možností, jak dát tomu druhému najevo, jak moc vám na něm záleží, je kvalitní a pěkný šperk. Jenže jak vybrat ten pravý, když v nabídce je jich tolik a všechny vypadají tak lákavě?!

Náramek, který padne mužskému zápěstí

Chcete-li potěšit svého partnera, darujte mu náramek. Tento decentní šperk nepřekáží v nošení a nebude tak vadit ani mužům, kteří na sobě jinak žádné ozdoby nestrpí. Pánské náramky mají mnoho podob, důležité tedy je vybrat takový, který vystihne vaší drahou polovičku. Má-li váš partner vytříbený vkus, vyberte pro něho decentní náramek, který nebude na zápěstí bít do očí, ale přesto dokáže každému jeho outfitu dodat správný šmrnc. Mužům, kteří se zajímají o sport a žijí aktivním sportovním životem, naopak uděláte radost výraznějším náramkem, klidně i s dominantním přívěskem. Pokud se váš partner či manžel nebojí barev, nebojte se jich při výběru ani vy. Barevný náramek na zápěstí vynikne a neunikne tak pozornosti okolí.

Ženu potěšíte prstenem i náhrdelníkem

Co se týče dárku pro něžné pohlaví, mají to muži přeci jen o něco jednodušší. Ženu totiž potěšíte prakticky čímkoli, co se leskne. A to myslíme vážně. Dámské šperky jsou tak studnicí nekonečné inspirace. Všímejte si toho, co má vaše partnerka ráda. Některé ženy dávají přednost decentním náhrdelníkům, které sice nejsou ihned vidět, ale i tak ženský krk ozdobí. Jiné naopak mají rády prsteny, klidně jich mohou mít na ruce i vícero. Nebo si vaše manželka či přítelkyně potrpí na náramcích, které může střídat nejen podle outfitu, ale i podle nálady.

Kvalita především

Rozhodnete-li se darovat šperk, dbejte především na jeho kvalitu. Nejlepší investicí jsou zlaté nebo stříbrné šperky, které nejen krásně vypadají, ale vydrží věčně. Budou-li navíc zdobené diamantem nebo třeba jen polodrahokamem, vyrazíte tak tomu druhému dech.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top