Móda a trendy

Jak vytvoříme originální týmová trička

zdroj: pixabay.com

Pokud jste kdykoliv hráli kterýkoliv týmový sport na libovolné úrovni, tak jste řešili neustále jediný a ten stejný problém. Jaké dresy anebo týmová trička si vytvořit? A co to může stát, nebo jestli se dají najít i připravená? Tak na všechna tyto témata si zodpovíme otázky dneska.

Trička s potiskem jako hotová řešení

Pokud nemáte chuť a čas se zabývat návrhy vlastních triček a pak pochopitelně čekat na jejich vyhotovení, tak vám nejlépe napomohou například již připravená trička s potiskem. Ta běžně seženete v obchodech se zábavním průmyslem, které například prodávají různé radosti jako samolepky na zeď, doplňky na svatby a oslavy a další podobné záležitosti.

Ohromnou výhodou je rozhodně mnohem nižší cena, než při návrhu svého vlastního dresu a pochopitelně také mnohem jednodušší nákup a realizace. Víceméně si stačí pouze vybrat z některého z mnoha vzorů a možností triček. Bývají naskladněná ve všech standardních velikostech a zcela pochopitelně si vybere v tisícovkách dostupných kusů naprosto každý.

Návrh vlastních triček

Návrhy triček podle sebe mají výhodu v tom, že můžete použít například sponzorská loga a je víceméně pouze na vás, jak moc si výsledné tričko zdokonalíte a navrhnete. Co je ovšem potřeba brát v úvahu je kompletní náročnost tvorby po všech stranách. Máte možnost se obrátit například na online výrobce u kterých si v editoru můžete trička navrhnout a vytvořit. Jsou většinou poměrně drahá, a především jejich zhotovení může trvat velice dlouho.

Druhou možností je udělat si vlastní návrh a ten pak donést někam, kde potisk triček vyrábí. I když jste například dobrý grafik, tak ale budete muset počítat s tím, že každá společnost si stejně grafiku upraví podle svých potřeb k tisku a pochopitelně to neudělá zadarmo. Cena se tak ještě může vyšplhat nepříjemně vysoko.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top