Móda a trendy

Dokážete odhadnout styl vašeho muže?

zdroj: pixabay.com

Že muži neustále nosí jen to stejné jediné? Nebo že dokonce nejde šlápnout při výběru módy a šperků pro muže mimo? Ale kdepak! To jsou časté omyly, které pak dopadají nepříjemnými nedorozuměními. Přitom odpověď na všechny vaše otázky leží přímo před vámi. A proto se vás ptáme. Dokážete doopravdy odhadnout styl vašeho muže?

Vycházejte z oblíbeného oblečení

Jako první věc, podle které se můžete orientovat figuruje na seznamu právě oblíbené oblečení. Pánské styly jsou různé, ale stejně jako u žen bývají ostře vyhrazené a ani muž si na sebe takříkajíc nevezme naprosto cokoliv. Podle odstínů a střihů, které nosí nejčastěji se hned můžete orientovat také v tom ohledu, co k nim nejlépe sedne jako dokonalá ozdoba.

Nesnažte se při barevných kombinacích, jakkoliv vzbuzovat kontrast a odlišnost. Například výrazně kovové pánské náramky na ruku působí v kombinaci s tmavým oblečením velice špatným dojmem. Naopak stejný kousek z tmavé kůže a dřeva, či méně výrazných komponent náhle dokonale ladí ke kompletní vzhledu.

Myslete především na volbu materiálu

V tomto ohledu je odlišnost mezi muži a ženami v oblasti výběru šperků snad největší možná. Ženy například dokáží ocenit nespočet šperků stejných vlastností a barev jen díky odlišnosti na jemných detailech a drobném zpracování. Zatím co muži namísto drobných detailů kladou větší důraz na kompletní efekt a celkový vzhled.

Mnohem lepší možností, podle čeho vybírat je tak v případě může právě varianta v podobě změny materiálu. Pro muže si můžeme jednoduše vymezit 3 takové nejzákladnější. Jsou to kov, kůže a dřevo. Pro dívku velice hrubé až nevkusné, ale pro muže naopak naprosto dokonalá volba. Nezapomínejte na to, že se i při výběru šperků snažíme především podtrhnout přirozené vlastnosti a mužnost. Nikoliv přeměnit ostré rysy na jemné kontury navzdory jejich přirozenosti.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top