Móda a trendy

Jak za pomoci jednoduchých tipů dodat svému oblečení šmrnc?

zdroj: pixabay.com

Každý z nás se snaží oblékat tak, aby mu zvolené oblečení bylo nejen pohodlné, ale aby mu především slušelo. Už dávno neplatí, že by si s volbou svého outfitu dávaly záležet pouze ženy, protože i stále více mužů dbá na svůj upravený zevnějšek. Někdy ale i přes veškerou snahu zvolit k sobě vhodné kousky zkrátka máme pocit, že našemu outfitu pořád něco chybí. Chcete poradit, jak s pomocí jednoduchých tipů dodáte svému oblečení ten správný šmrnc?

Vhodně zvolené doplňky dokážou divy

Doplňky jsou odvozeny od slova doplnit, což v praxi znamená, že je jejich úkolem doplnit naše outfity. I v tomto případě je dobré zmínit, že byly dávno zbourány veškeré předsudky, že doplňky patří pouze ženám. Kupříkladu pánské náramky dokážou oživit outfit nejednoho muže, na zápěstí nikterak nepřekáží a zároveň nepůsobí až příliš okatě, což muži nemají zrovna rádi. Dámské náramky určené pro ženy jsou velmi jemné a šikovné doplní například šaty, hodí se i k dobře padnoucí blůzce. Pokud máte ve své sbírce zašlé šperky, na jejichž vzhledu se již zub času nemilosrdně podepsal, nechte si je vyčistit za pomoci šetrné ultrazvukové čističky.

Naučte se kouzlit s šátky

Teď vás samozřejmě nenabádáme k tomu, abyste si osvojili známé kouzlo s nekonečným šátkem. My naopak apelujeme na to, že i s pomocí šátku můžete dodat svému outfitu potřebný šmrnc. Šátek s nějakým pěkným vzorem omotaný okolo krku rázem oživí nudný kostýmek, volnočasový outfit pak můžete ozvláštnit šátkem uvázaným ve vlasech.

Nebojte se vsadit na výrazný pásek

Pěkný pásek s výraznou přezkou se okamžitě postará o to, že vámi zvolené oblečení v žádném případě nebude působit nudně. V dnešní době je trendy nechávat přezku pásku vykukovat a zvolený top či tričko jemně zastrčit za pásek u kalhot. Dnes si opravdu máte z čeho vybírat, protože nabídka dámských i pánských pásků je více než pestrá. Na své si tak přijde úplně každý.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top