Móda a trendy

Vykouzlete dokonalý účes – povolejte si na pomoc šikovné pomocníky!

zdroj: pixabay.com

Říká se, že vlasy jsou vizitkou každé ženy. Není se tak čemu divit, že si většina z nás na jejich vzhledu pečlivě zakládá a dává si záležet na tom, aby její hříva působila upraveně a zdravě. I námi zvolený účes může na lidi okolo nás hodně zapůsobit. S tvorbou účesu si dáváme záležet nejen ve chvílích, kdy vyrážíme na nějakou speciální událost, ale většina z nás se snaží mít upravené účesy pro běžné nošení. Dokonalý účes můžete vykouzlit během pár minut, stačí si na pomoc povolat šikovné pomocníky, se kterými vám to půjde raz dva.

Bez jakých pomocníků se my ženy neobejdeme?

O ženách je obecně známo, že bývají poměrně náročné. Co se týče vlasových pomocníků, v dnešní době se díky pestré nabídce my ženy můžeme dovolit být více náročné, protože si zkrátka máme z čeho vybírat. A proč si tvorbu účesů neusnadnit, když to jde tak jednoduše?

Žehlička na vlasy

Žehlička na vlasy je pro mnoho žen naprosto nepostradatelným pomocníkem, bez kterého by se při úpravě vlasů jednoduše neobešly. S šikovnou žehličkou si během několika minut vlasy dokonale vyžehlíte, na dnešním trhu rozhodně máte z čeho vybírat. Pořídit si můžete i takové žehličky, které disponují několika funkcemi a které si dokážou poradit i s těmi nejvíce nepoddajnými vlasy.

Kulma na vlasy

Pokud k vám příroda nebyla štědrá a nenadělila vám do vínku vlasy přirozeně vlnité, pak možná čas od času zatoužíte po romantických loknách, které na pohled působí velmi žensky a něžně. Ženy s rovnými vlasy se proto neobejdou bez kulmy na vlasy, s jejíž pomocí lze poměrně snadno a rychle vykouzlit dokonalé vlny, které se mohou lišit na základě toho, jaký nástavec si zrovna vyberete. A kulmy na vlasy se v dnešní době dají pořídit v mnoha provedeních, liší se od sebe nejen značkou, ale i funkcemi nebo pořizovací cenou.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top