Volný čas

Jak zajistit, abyste neprochladli při práci venku během podzimu?

Podzimní počasí, které aktuálně máme u nás, je na jednu stranu až překvapivě teplé a příjemné, ale má to také svoje nevýhody. Tou zásadní nevýhodou jsou hlavně ranní teploty, které se často pohybují velice nízko, ale pak prudce stoupají.

Pokud tak potřebujete ráno vyjít ven a pracovat v exteriéru až do odpoledne, tak se vám jenom extrémně těžko hledají vhodné kousky oblečení. My vám dnes ale poradíme pár tipů, jak v takovém počasí neprochladnout.

Ráno se rozhodně nenabalujte

Základní chybou je to, že se lidé ráno nabalí a pak shazují oděvy jak šílení. Problémem přitom je fakt, že než se vůbec dostanete k tomu si něco sundat, tak se nejspíše pořádně zpotíte. A jakmile odkryjete rozehřáté a zpocené tělo, tak automaticky přichází riziko okamžitého profouknutí. Tomu se dá vyhnout jedině tím, že nebudeme přehánět ranní oblečení, abychom nemuseli sundávat během dne tolik vrstev.

Aktivní použití termo prádla

Termo prádlo je velice kvalitní volbou kdykoliv, kdy potřebujete odvádět dostatek tepla a potu od těla, ale přitom jej chcete mít ve stabilním prostředí. proto je tak termo a funkční prádlo extrémně oblíbené u sportovců i pracovníků, kteří potřebují podávat fyzické výkony, ale přitom si udržet stabilní podmínky. v případě podzimních dní a měsíců je tak použití termo prádla tou nejlepší volbou hlavně proto, že dokáže odvádět pot, jakmile se začnete ohřívat.

Používejte nastavitelné oblečení

Zajímavou eventualitou pro vás může být používání různých druhů oblečení s odnímatelnými nohavicemi a rukávy. Výhodou je, že ráno vyjdete v chladnějším počasí ven v dlouhých rukávech, ale jakmile se začne oteplovat, tak jenom stačí pomocí cvočků nebo zipu dočasně odejmout rukáv. A pokud se pak zase ochladí? Všichni víme dobře, máte možnost se přizpůsobit.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top