Volný čas

Zajímavosti o nádržích na dešťovou vodu, které možná nevíte

unsplash.com

Nádrže na dešťovou vodu jsou moderním systémem, který umožňuje stahování, schraňování a opětovné použití. Jsou přitom v současnosti nejmodernější možností problému, kterým může být v nejhorších letních měsících nedostatek užitkové vody.

Mnozí ale netuší celou řadu zajímavostí, které jsou pro takové nádrže důležité. A na pár z těch, které rozhodně stojí za zmínku se podíváme právě dnes. Možná i vy v nich tak najdete zalíbení!

Možnost nákupů s dotací

Velice zajímavou záležitostí je fakt, že jsou nádrže na dešťovou vodu už delší dobu dotovanou záležitostí. Jak firmy, tak i klasické fyzické osoby si mohou podat dotační návrh v rámci dotace Dešťovka. Díky tomu mohou získat vysoký příspěvek na nákup a instalaci celého systému. Při podání ve správním znění je přitom procentu schválených dotací doslova ohromné.

Jeden kus materiálu, jeden výrobek

Nádrže na dešťovou vodu v podmínkách, kde fungují potřebí mí pořádnou výdrž. Té docílí mimo jiné také tím, že jsou tvořeny takzvaným kroužením. To je technologie, kdy se používá odstředivé a gravitační síly k formování předmětu v rámci formy.

Do formy přitom ale jde jenom jeden jediný kus materiálu. Na výsledném produktu tak nejsou žádné spáry, takže ani žádná slabší místa. Tato technologie je navíc používaná všeobecně v celém systému. Nepotkáte ji tak jenom co se týče nádrže jako takové, ale stejně tak i zbylé komponenty jsou tvořeny pomocí kroužení.

Moderní polyethylen jako hlavní materiál

Celé tělo nádrže jako takové i jednotlivé komponenty jsou vyráběny z polyethylenu. Jedná se o materiál, o kterém se dá tvrdit mnohé. Na jedné straně leží v žaludku ekologům díky svojí dlouhé výdrži v přírodě, kde se rozkládá přes sto let v tom nejslabším provedení. Jenže v tomto provedení naopak dokáže lidem udělat výbornou doživotní službu.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top