Komerční sdělení

Jaké trendy potkáte v dámské módě letošní jaro?

pixabay.com

Poslední opravdu mrazivé dny už konečně odešly a tím pádem nás už čekají jenom mnohem příjemnější teploty. S tím se pochopitelně pojí i to, že většina žen, dívek a slečen se rozhodne vytáhnout svoje vrcholné outfity, které si dlouho rýsovaly v hlavě konečně na vzduch.

Jako každý rok se ale bude kolem těchto trendů točit opravdu neuvěřitelné množství různých novinek. Jaké novinky to budou letos? Budete se možná divit!

Nenápadné barvy se vracejí do kurzu

Ačkoliv se poslední roky stále více a více experimentovalo s křiklavými a výraznými barvami, tak jsou současné trendy postavené trošku jinde. A to dokonce mezi mnohem nudnějšími poměry, než byste mohli na první pohled očekávat.

Do kurzu se totiž opět vracejí poměrně dost nevýrazné a nenápadné barvy, které často spíš najdeme pod souhrnným názvem basic. Tyto barvy jsou například bílá, černá nebo béžová a šedá. Méně výrazné oblečení ale dává mnohem větší možnosti doplňkům, na které se mnohdy může ve světle těchto novinek i jednoduše zapomenout.

Směr outfitu budou udávat různé šperky

Jeden z druhů módních doplňků, které za to rozhodně mohou oživit, jsou právě šperky. Už dlouho jsou dámské šperky více hlavním prvkem módních outfitů než jenom pouhým doplňkem. Je to dáno temperamentem, který mohou mít a zároveň i tím, že bývají nejdražší věcí na celém outfitu.

Abychom ale dokázali vyrovnat poměrně dost nevýrazné proporce standardních kousků oblečení v basic barvách, tak budeme potřebovat spíše křiklavější a zajímavější druhy šperků. Typicky by tam mělo být základním kovem v těchto případech zlato, které je samo o sobě velice výrazné. Pomoci ale mohou také komponenty, které dokáží rozsvítit celý outfit. Sami určitě víte, kam tím míříme, nejspíše budou tou nejlepší volbou různé drahokamy ve vrcholných brusech.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top