Komerční sdělení

Co nám mohou přinést kvalitní ovocné a zeleninové drinky?

V posledních letech se především ve spojitosti s koronavirovou pandemií velice často a intenzivně probíraly otázky imunity a stravy. Spousta lidí ale zapomněla na to, že imunita jako taková je z velké části stavěná také na to, jaká jídla a suroviny každý den svého života vlastně jíme.

Je to opravdu prosté, protože špatně živené tělo nemá kde vzít látky k tomu, abychom mohli postavit kvalitní imunitu. Přitom je spousta důležitých stopových prvků, vitamínů a minerálů obsažena především v zelenině a ovoci, kterého upřímně lidé sní dost málo. Jednou z možností, jak ale sníst opravdu spoustu takových živin a zároveň si to užít, jsou zeleninové a ovocné drinky.

Možnost nepřeberného množství kombinací

Hlavní výhodou je, že se takovým drinkům opravdu meze nekladou. Díky tomu tak najdete opravdu desítky různých příchutí, které vám mohou dávat smysl, ale dokonce i takových kombinací, které chutnají opravdu jenom málokomu.

Hlavní výhodou ale je, že si můžete svoje drinky vždycky upravovat sami podle představ. Můžete jednoduše vyselektovat ovoce a zeleninu či bylinky, které vám dokonale sedí. A následně můžete víceméně používat jenom ty konkrétní, které si opravdu užijete.

Pečlivá výroba je důležitá

Přitom je důležité myslet na to, že už i výroba má svoje určité zásady. Jednou z těch největších je použít správné domácí elektro, které dokáže takový drink udělat. Správným myslíme takové, které má separovaný motor a nezahřívá tak automaticky drink při mixování. Právě tento proces je totiž místem, kde se může většina různých živin a minerálů ztratit právě kvůli kontaktu s teplými součástmi mechanismu. Různé domácí elektro, které je ale přímo dělané na tuto práci, jako jsou například různé mixéry smoothie, nebo podobné přístroje, jsou již od této chyby stoprocentně oproštěny.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top