Domov

Jakou barvu vybrat do kuchyně?

zdroj: pixabay.com


Kuchyně je místem, kde se odehrávají všechna ta kulinářská kouzla, nad kterými mnohdy až zrak přechází a chuťové buňky zažívají ohňostroj. Pro někoho je kuchyně ryze praktickou místností, která slouží k vaření a podávání pokrmů, pro jiné je to zároveň místo, kde se schází s rodinou u jednoho stolu. Ať už kuchyni vnímáte jakkoli, věřte nebo ne, ale i vhodná volba barev pro výmalbu tohoto interiéru, je velmi důležitá. Jak je totiž známo, barvy podporují chuť k jídlu.

Nabijte se energií hned po ránu

Pokud vaše první kroky ihned po probuzení vedou nejdříve do kuchyně, kde si připravíte pořádně silný šálek kávy, pak svou kuchyň vymalujte na žluto. Žlutá barva je veselá, působí optimisticky, zvedne vám náladu a především vás hned po ránu doslova nabije energií do nového dne. Není nad to strávit první minuty nového dne v kanárkově žluté místnosti, která hýří dobrou náladou, co říkáte?

Nechte se pohladit hřejivými tóny

Další skvělou barvou do moderní kuchyně je oranžová. To je barva, která především ve svých sytých odstínech dokáže zahřát na pohled, je to barva příjemná na pohled a do kuchyně jasná volba, zvláště pak v případě, kdy máte rádi dobrou náladu a veselou atmosféru.

Uklidněte se při pití kafe nebo čaje

Také každé ráno začínáte tím, že si v klidu vychutnáte šálek horké kávy, nebo si dáte oblíbený čaj? Co kdybyste si svůj ranní rituál zpříjemnili pohledem na krémově vanilkovou barvu? Vaším očím jistě bude lahodit, nemluvě o tom, že krémově vanilková má tendence podporovat chuť k jídlu. A na stěnách vaší kuchyně se bude báječně vyjímat!

Můžete vsadit na klasiku

Pokud nechcete nic řešit a složitě vybírat, jděte na to jednoduše a vsaďte na klasiku. Bíle vymalovaná kuchyně bude slušet především sytě zbarvené, rustikální kuchyni, takže pokud je vaše kuchyňská sestava laděna do přírodních barev, je bílá výmalba naprosto ideální.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top