Práce a vzdělání

Jakou pracovní obuv vybrat, aby byla praktická i pohodlná? Máme pár tipů!

Pracovní obuv
pixabay.com

Pracovní obuv stále více lidí využívá nejen v zaměstnání, kde je její nošení dáno zákonem a povinnost oblékat se do pracovních oděvů je zapsána i v pracovním řádu, ale i doma – například na zahrádce nebo v soukromé dílně. Pokud i vy často něco kutíte nebo děláte svou zahrádku krásnější, měli byste nad pořízením pracovní obuvi popřemýšlet, protože je nejen praktická a chrání před úrazem, ale i pohodlná.

Jakou pracovní obuv využijete?

Možná si teď lámete hlavu nad tím, jakou pracovní obuv si vybrat, aby splnila vaše požadavky a zároveň nejlépe sloužila při daných aktivitách, kterým se budete věnovat. My pro vás máme pár tipů na pracovní obuv, kterou určitě využijete.

·         Holínky

Jako první zmíníme holínky, bez kterých se na zahradě neobejdete. Jen si představte, že si vyjdete hned po ránu zkontrolovat sazeničky v záhonku, který bude ještě od ranní rosy a vám se boty obalí hlínou. Pokud si na nohy vezmete gumáky, vůbec vás to nebude trápit, navíc se můžete projít po zahradě i v dešti a vaše nohy zůstanou krásně suché.

·         Sandály

Když je venku krásně, sluníčko hřeje a teploměr ukazuje přes 20 stupňů ve stínu, byla by škoda potit si nohy v pevné obuvi, nemyslíte? V takových dnech využijete sandály, které jsou uzpůsobené tak, aby větraly a zvyšovaly tak poskytovaný komfort. Přestože jsou vzdušné, chrání zároveň před úrazem díky kovové špičce, hodí se proto třeba i do dílny.

·         Kotníčkové boty

Rozhodnete-li se pustit do stavby, ať už to bude stavba domečku nebo třeba jen betonování nové terasy, určitě oceníte pohodlí a jistotu chůze v kotníčkové pracovní obuvi. Ta vašim nohám zajistí stabilitu a dostatečnou oporu, kovová špička a pevné zpracování poslouží jako ochrana před spadanými předměty a silná podrážka zajistí, že si nešlápnete na volně ležící hřebík.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top