Móda a trendy

Jdete na ples? Pomůžeme vám vykouzlit dokonalý outfit!

zdroj: pixabay.com

Plesová sezona je sice již u konce, přesto ale možná ještě vyrážíte na některou z posledních událostí, jež jsou ve vašem okolí doslova na spadnutí. Jestliže váháte, v čem na ples vyrazit, pak jste tady správně. Poradíme vám, jak vykouzlit dokonalý společenský outfit, ve kterém všem zúčastněným zaručeně vyrazíte dech!

Šaty jsou základ

Základem všeho jsou bezesporu šaty. Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka, proto si s jejich výběrem dejte hodně záležet. Berte v potaz i formalitu akce, na kterou vyrážíte, protože každý ples je trochu jiný a vyžaduje si jiný dress code. Je jasné, že na vesnický ples nebudete nuceni vybírat kdovíjak formální oděv, naopak pokud jdete na nějako nóbl akci, pak byste se měli vynasnažit, abyste plně dostáli etiketě.

Pohodlné boty se budou hodit

Máte šaty? Super! Tak teď boty! Ty musí ladit ke zvolené róbě a to jak stylem, tak i barvou. Zároveň vybírejte takové botky, které jsou vám pohodlné, protože v nich přeci jen nějaký čas strávíte. Pakliže chcete protančit střevíčky, nemůžete si obout boty, které vás tlačí, jsou vám malé nebo vás řežou do kůže.

Slušivé doplňky dotvoří dojem

Dokonalý look dotvoříte za pomoci doplňků. Nemusíte sázet na nic extravagantního, skvělého vzhledu dosáhnete i s maličkostmi. Vhodné jsou například dámské náramky, které jsou decentní, ale přesto slušivé a elegantní. Vašemu zápěstí budou určitě nesmírně slušet.

Nezapomeňte na kabelku

Součástí vašeho outfitu by měla být i kabelka, neboli psaníčko, které je nedílnou součástí dámské společenské róby. Do psaníčka si uložíte potřebné maličkosti, ačkoli se nejedná o kdovíjak velkou kabelku, budete za její přítomnost rádi. Její vzhled by měl ladit s šaty, případně design i barvu kabelky můžete sladit s barvou vašich botiček.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top