Móda a trendy

Vyrobte si svou vlastní šperkovnici a mějte ve špercích pořádek

zdroj: pixabay.com

Šperky tu byly, jsou a budou. Někteří si život bez nich vůbec neumí představit. Díky nim si můžeme připadat sebevědomější i přitažlivější, hravě s nimi dotvoříme jakýkoliv námi zvolený outfit a dodáme mu potřebný šmrnc. Pokud i vy patříte k lidem, kteří nedají na šperky dopustit, měli byste vědět, jak se o ně správně starat. Jedině tak vám totiž budou moci posloužit a zaručí vám ten nejlepší dojem. Pro skladování šperků se logicky nabízí šperkovnice. Co si takhle jednu vyrobit?

Výroba šperkovnice svépomocí? No jasně!

Na trhu v dnešní době najdete mnoho a mnoho různých šperkovnic, mezi nimiž byste mohli i dlouhé hodiny vybírat. Proč ale utrácet mnohdy až nekřesťanské částky za něco, co vyrobil někdo jiný, když si můžete šperkovnici vyrobit svépomocí sami doma? Mít svou vlastní originální šperkovnici rozhodně stojí za to – a její výroba vás určitě bude bavit!

 Není to jen o skladování

Na začátek bychom ještě rádi dodali, že správná péče o šperky netkví pouze jejich skladování, ale i v jejich péči. K čištění šperků se skvěle hodí ultrazvukové čističky, které dané předměty čistí šetrně, ale zároveň efektivně. Šperky byste vždy měli udržovat čisté, nikdo přece nechce nosit náhrdelník, který je zašlý, nebo prsten, jehož původní barva ani není vidět.

Netradiční obraz

První tip na podomácku vyrobenou šperkovnici vás vyjde opravdu levno. Potřebovat k tomu budete rámeček na obraz. Jaký si vyberete, záleží jen na vás, čím zdobenější, tím lepší, protože o to víc bude vaše šperkovnice vypadat zajímavě. Do rámečku pak stačí přichytit například krajku a na ní šperky jednoduše zavěsit.

Hrátky s ubrousky

Říká vám něco ubrousková technika? Kreativním způsobem můžete oživit jakoukoliv starou bedýnku, pro tyto účely se nejvíce hodí dřevěné bedýnky. S pomocí pěkného vzoru na ubrousku a lepidla vdechnete nudné skříňce nový život. Vaše šperkovnice se tak může zahalit například do květinek, ovoce nebo nějakých abstraktních motivů.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top