Móda a trendy

Je váš outfit nudný? Oživte ho a vyhrajte si s doplňky

zdroj: pixabay.com


Pokud máte pocit, že vámi zvolený outfit působí tak nějak nudně a nezajímavě, možná si jen neumíte správně pohrát s vhodnými doplňky, které umí jakémukoli outfitu dodat ten správný šmrnc a zaujmout tak roli oné pověstné třešničky na dortu.

Doplňky jsou vhodné ke všemu

Samozřejmě to chce dobře vybírat a šikovně kombinovat, aby vámi zvolené oblečení a vybrané doplňky k sobě ladily a společně vytvářely harmonický celek. Pokud si oblečete příliš výrazné vzory, neměli byste je už dále kombinovat s příliš výraznými doplňky, protože by to ve finále působilo jako pěst na oko. Naopak když so oblečete něco jemného a obyčejného, můžete si dovolit vzít si k takovému looku výraznější doplněk. Chápete?

Záleží jen na vás, co si vyberete

Zatímco některé ženy dávají přednost viditelnějším doplňkům, jako jsou velké náušnice nebo výrazné náhrdelníky, jiné se raději drží tzv. při zemi a vybírají si jemnější kousky. Pakliže patříte k té druhé skupině a preferujete méně viditelné šperky, můžeme vám doporučit například dámské náramky, které na zápěstí působí jemně a nejsou vidět na první pohled, takže nikterak neruší a nebijí do očí.

Doplňky nejsou jen šperky

Když se řekne doplněk, většina lidí si automaticky představí šperky. Ve skutečnosti ale termín doplňky zahrnuje i jiné maličkosti, se kterými můžete ozvláštnit svůj look. Co třeba takové šátky, které se dají uvázat na 100 + 1 způsob? Nebo čelenky do vlasů, látkové mašle nebo i ženami tolik oblíbené kabelky? Patří sem samozřejmě i pásky.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top