Móda a trendy

Zvýrazněte svůj letní outfit parádními doplňky

zdroj: pixabay.com

Léto je konečně tady, horké počasí nás doprovází už několikátý týden, všechno je rázem veselejší, co si budeme povídat. Když je den zalitý sluncem a na nebi není jediný mráček, člověk má rázem daleko lepší náladu, nemáme pravdu? My ženy si léto užíváme plnými doušky, protože se můžeme vyřádit při tvorbě letních outfitů. Možností je hned několik, fantazii se meze nekladou a my tak pouštíme uzdu naší kreativitě.

Čím oživit letní outfity?

Někdy zkrátka nemáte chuť stát dlouhé minuty před šatní skříní a složitě vymýšlet, co si vezmete na sebe, aby to vypadalo jedním slovem božsky. Někdy jsou zkrátka dny, kdy chcete přijít k šatníku, vzít to první, po čem sáhnete a vyrazit. Tehdy je pro nás jednodušší oživit zvolený outfit nějakým pěkným doplňkem, což nám zabere asi vteřinu, ale výsledek bude stát za to. Čím tedy oživíte vaše letní outfity? Poradíme!

S šátkem se dá kouzlit

Jednou z možností je vyhrát si s šátkem, se kterým se dá opravdu kouzlit. Můžete si ho třeba ledabyle uvázat okolo krku, můžete si s ním pod prsy přepásat šaty, můžete si ho provléknout v očku u džín nebo si ho uvázat okolo pasu, když si vezmete overal.

Šperky vás rozzáří

Ženy a šperky, to jde prostě dohromady. I s nimi si můžete vyhrát a oživit s jejich pomocí vámi zvolený outfit. Noste dámské náramky, které zkrášlí zápěstí, dejte šanci výrazným náhrdelníkům nebo velkým náušnicím, které jsou v létě prostě top.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top