Nezařazené

Jezírková folie na míru

jezírko
pixabay.com

Vyberte si z bohatého sortimentu nezbytného pro výstavbu zahradního jezírka. Nabízíme kvalitní jezírkové folie na míru a jezírkové folie standardních rozměrů, včetně těch barevných. Kvalitní materiály odpovídající tloušťky, s nimiž se pojí hlavně vysoká odolnost, pevnost a flexibilita.

Pod jezírkové folie na míru nezapomeňte umístit také geotextílie zhotovené ze 100% polypropylenu. Tkanina představující ochranný prvek, s nímž zabráníte jakémukoliv nechtěnému protržení jezírkové fólie a prorůstání rostlin.

Zaměřujeme se i na izolace a jímky v podání izolačního systému Fapex. Tyto úkony realizujeme dle konkrétního přání zákazníka, včetně ukončení vrchní části folie v jímce. Používány jsou pouze špičkové a osvědčené materiály požadovaných vlastností.

S námi vytvoříte zahradní jezírka a jiné vodní plochy bez sebemenších problémů a s dlouho životností. Patříme ke specialistům v tomto oboru.

 

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top