Nezařazené

Originální novoročenka sdělí vše za vás

Novoročenka
pixabay.com

Každý rok je v tomto ohledu stejný. Chcete svým známým, obchodním partnerům a vybraným kolegům v práci popřát vše nejlepší do nového roku, jenže čas je neúprosný a na mnohé z nich bohužel zapomenete. Málokdo má zároveň dostatek času, obvolávat všechny kamarády, protože myslí na spoustu jiných pracovních či soukromých věcí.

Tuto pomyslnou povinnost však lze řešit i jiným způsobem. Nápomocny vám budou novoročenky. Ty ostatně patří k novému roku a dokáží za vás sdělit vše potřebné. Stačí si jen udělat seznam lidí, jimž je rozešlete a zvolit tu správkou novoročenku.

Novoročenka musí mít styl a nápad

Určitě zapomeňte na jakékoliv trafikové varianty, které za pár posledních let poměrně dost zevšedněly. Jestliže se s blízkými nesetkáte osobně, chce do novoročenky vložit alespoň trochu kreativity a originality. V tom vám mimochodem pomohou specializované internetové obchody zaměřené na tento sortiment. Při nákupu vlastně nemusíte opouštět ani svoji pracovní židli.

Záleží pouze na vás samotných, jak bude výsledná novoročenka vypadat. Na počátku všeho je to výběr ideálního vzhledu, jež by měl alespoň částečně navozovat zimní období. Po barvě a velikosti přání přichází na přetřes volba textu, kde bude jistě z čeho vybírat.

  • Novoročenka bez textu
  • Novoročenka se standardním textem
  • Novoročenka s vlastním textem, případně logem společnosti

Novoročenky od A až do Z

Přeneste práci s novoročenkami na někoho jiného a objednejte si je se vším všudy. Novoročenky vám dorazí již předtištěné v úhledných obálkách, které pouze vezmete a pošlete dál. No uznejte sami, není lepší konec roku řešit tímto způsobem? Zapomeňte na jakékoliv nucené SMS zprávy, vyrábění novoročenky svépomocí a podobné procesy. Dnes již existují firmy, které se o vše potřebné postarají za vás, a vy s ničím nebudete mít opravdu žádnou práci.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top