Móda a trendy

Kabelky Monnari

www.pixabay.com

Kabelky jsou důležitým módním doplňkem každé ženy. Volba typu kabelky se odvíjí především od účelu, ke kterému je užívána, a také od osobního stylu každé majitelky. V dnešní době lze pořídit různé druhy kabelek v celé škále materiálů a kvalitativního provedení od různých výrobců. Značka Monnari nabízí celou řadu kolekcí kabelek pro jednotlivé sezóny, které jsou vytvářeny s ohledem na nejnovější trendy v odvětví z velmi příjemných materiálů a pro kombinování s různými typy ošacení.

Kvalitní kabelky různých typů

Značka Monnari funguje již od roku 1998 a za dobu svého provozu se vyprofilovala jako výrobce vysoce kvalitních kabelek. Návrháři pracující pro společnost sledují nejnovější trendy v oblasti jednotlivých druhů kabelek a vytváří jedinečné modely vhodné pro jakoukoliv příležitost. Kolekce jsou vždy uváděny sezónně pro širokou cílovou skupinu žen a dívek se specifickým vkusem a obsahují rozličné typy kabelek určených na běžné nošení do města nebo zaměstnání i na speciální akce a aktivity.

Převážnou většinu produktů tvoří kabelky větších rozměrů v jednoduchém stylu z příjemných a klasických textilních materiálů. Kabelky od značky Monnari jsou typické elegantním provedením a nacházejí širokou oblibu u velké skupiny spotřebitelek především díky rozsahu nabídky, barevným řešením a variaci stylů od běžných až po luxusní, které je možné kombinovat s různými typy oblečení.

Dostupnost kabelek

Distribuční kanály pro kabelky značky Monnari zahrnují především e-shopy sdružující produkty výrobců různých značek. Jedná se zejména o velké distributory, jež se zaměřují na prodej módního oblečení, obuvi a doplňků. Dostupnost produktů značky Monnari obvykle zahrnuje kusy z několika kolekcí v širokém cenovém rozptylu. Lze je zakoupit v locca.sk.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top