Móda a trendy

Kde najít originální trička?

zdroj: pexels.com

Potisk triček patří mezi oblíbené tiskařské služby, které se rozvíjejí v posledních přibližně 10 letech. Díky technologickému postupu i velkému zájmu klientů se potisky dnes dělají téměř ve všech možných variantách. Najdeme zde různé celopotisky, loga, obrázky a dokonce i různé potisky se specifickými efekty jako 3D efekty či inzertní (vystouplé) prvky. Přesto najít správné tričko zabere mnohem míň času, než nějaké samostatně vytvořit.

Začněte výběrem tématu

Vybrat si tričko pro sebe je vždy mnohem jednodušší, než pro někoho jiného. U triček s potisky totiž často platí, že jsou spíše unikátním a originálním dárkem, nežli radůstkou sobě samotnému. Ze začátku nejdůležitější je zjistit motiv trička, které hledáte. Populární motivy jako hry, filmy, sportovní mužstva či loga můžeme vždy najít na specializovaných eshopech. Ty navíc mimo samotných triček nabízejí i další zábavné a užitečné produkty jako mohou být párty vybavení, nažehlovací obrazy či samolepky na zeď.

Vyberte správný typ potisku

I naprosto stejný vzor lze při tisku zrealizovat mnoha různými možnostmi. Zprvu nejzákladnější dělení je mezi lesklou a matnou fólií, na kterou se realizuje tisk před samotným nažehlením na tričko. Lesklá folie má zajisté mnohem hezčí estetické vlastnosti. Barvy jsou výraznější a samotný efekt lesku na oko zlepšuje hodnotu tisku. Zároveň jsou lesklé fólie náchylné na praní a přímé slunce. Působením obojího postupně mohou ztrácet svojí kvalitu, postupně znehodnotit barvy a dokonce roztrhat. S mnohem větší výdrží se mohou pochlubit fólie matné.

Dokonalá trička z celoplošného potisku

Pokud se rozhodnete pro koupi hotového trika namísto tvorby vlastního, tak rozhodně přemýšlejte o celoplošném potisku. Ten je realizovaný po celém předku i zadku včetně rukávů a tvoří tak jednotlivý, téměř dokonalý efekt. Na specializovaných internetových obchodech tato trička navíc zcela pravidelně najdete u všech populárních značek a motivů.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top