Domov

Kde se dá nejlépe sehnat dostupné ubytování v Praze?

unsplash.com

Dostupné ubytování v Praze je rozhodně pojmem, který pro každého znamená něco jiného. Vzhledem k někdy až extrémním rozdílům cen je dost běžné, že se nemovitosti mohou pohybovat v překvapivých hodnotách nejen co se prodejů, ale také nájmů týče.

Pokud jste v Praze noví, nebo zkrátka nemáte finance na placení drahého bydlení, tak máte rozhodně dost omezený počet možností. Tři zajímavé, které byste mohli využít, vám přitom poradíme na následujících řádcích!

Zajímavá možnost přes AirBNB

Možná vás nenapadlo, ale tento populární ubytovací portál nemusí nutně využívat lidé z důvodů pracovních cest a dovolených. V Praze můžete bez problémů najít i zajímavé nabídky na dlouhodobé ubytování. Přes AirBNB přitom lidé ubytování většinou řeší z jednoduchého důvodu. Nemají na tuto aktivitu vytvořené potřebné dokumenty a AirBNB pro ně znamená dost velkou úlevu co se týče komplikací s papírováním a vedením účetnictví.

Činžovní domy v celé Praze

Jednou z nemovitostí, které jsou na dostupné bydlení doslova jako dělané, jsou činžovní domy. Přitom činžovní domy Praha nabízí v opravdu velkém množství napříč všemi částmi města. Problémem ale je, že je spousta bytů v těchto domech v soukromém vlastnictví, nebo jsou obydleny dlouhodobými spokojenými zákazníky.

Rezidenční možnosti bydlení

Bydlení v rezidencích je rozhodně jednou z věcí, které vám nabídnou velice moderní a čisté možnosti. Navíc se můžete spolehnout na to, že zde můžete využít dost často prémiových služeb jako jsou hlídaná parkoviště, nebo dokonce někde i fitness centrum a společenské místnosti. Jenže na druhou stranu také musíte počítat s jedním zásadním problémem. Tím je především to, že takové ubytování rozhodně není nejdostupnější. Navíc jenom málokterá rezidence nabízí nájem, protože se většinou byty rozprodávají do osobního vlastnictví.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top