Cestování

Kde zažít pohodu, relax a wellnes? Zvolte penzion na Vysočině!

Láká Vás vidina prodlouženého víkendu a nevíte, kam vyrazit? Netoužíte po pěti hvězdičkách, neosobním personálu a přeplněných hotelových halách? Přesto si ale chcete dopřát pocit luxusního odpočinku, nějaké ty wellness služby a dobré jídlo? Co takovou představu doplnit ještě o kouzelné a malebné prostředí plné přírody, lesů a samoty?

Vysočina nabízí své služby jak zamilovaným párům, tak i single přátelům, nebo rodinám s dětmi. Velmi zajímavou nabídku má i pro menší, například pracovní, kolektivy. Díky velmi příjemnému domáckému prostředí se budete cítit opečovávaní s láskou hodnou každého z Vás. Dobré a chutné jídlo Vás ohromí a klidné prostředí uprostřed tichých lesů zajistí dokonalý odpočinek.

Wellness pobyt nabízí saunu, whirpool, odpočívárnu s připravenými lehátky, nebo klasické relaxační masáže, které slibují maximální uvolnění. Pobyt je vhodný využít jak v zimních, tak i v letních měsících, kdy je k dispozici i venkovní koupací jezírko, nebo třeba kurt s umělým povrchem. Pokud jste více sportovně založeni a svoji představu o odpočinku si pak představujete více aktivně, můžete prozkoumat rozsáhlé cyklostezky či tipy na výlety.

Pro malé děti je připravený dětský koutek, pro rodiče a všechny dospělé pak vinný sklípek, kde na Vás čeká večer další vlna uvolnění a romantiky, pokud o ní sníte. Vysočina patří mezi oblíbená místa mnohých turistů, jak se dočtete v referencích. A to především díky vlídnému jednání, čistému a milému prostředí, tak i vzhledem k ideálním cenám, které Vás překvapí.

Ubytovaní budete v dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích, využít můžete i dvou prostorných apartmánů. Výhodou je, že Chalupa Blatov počítá s Vašimi domácími mazlíčky, takže je bez starostí můžete vzít sebou. Samozřejmostí je sociální vybavenost na všech pokojích, Wi-Fi, trezor a mikrovlnná trouba na každém pokoji.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top