Cestování

Tip na romantický pobytový balíček pro dva? Zkuste Penzion Vysočina!

Trápí Vás stres a náročné pracovní tempo? Toužíte po odpočinku se svou milovanou polovičkou a nevíte, kam vyrazit? Penzion Vysočina má ve své nabídce romantické pobyty, které představují ideální volbu právě pro Vás. Dvě noci v útulném dvoulůžkovém pokoji, ve kterém najdete plnou vybavenost, tedy vlastní sociální zařízení, televizi, Wi-Fi, trezor na Vaše cennosti a místečko pro Vaše domácí mazlíčky, které jistě nebudete chtít nechat doma bez dozoru.

Pobyt zahrnuje polopenzi, na pokoji Vás přivítá krásná květina společně s láhví skvěle vychlazeného vybraného sektu, dopřejeme Vám i dva míchané nápoje podle vlastního výběru. Velké oblibě se těší i vlastní vinný sklípek, ve kterém naleznete příjemnou, klidnou a romantickou atmosféru a můžete v něm strávit krásné a nezapomenutelné chvíle. Chalupa Blatov nabízí domáckou atmosféru, která je pro romantické duše jako stvořená.

Penzion Vysočina propojí romantiku s wellness

Pokud chcete ještě více umocnit pocit odpočinku, součástí nabídky jsou 2 hodiny saunování společně s výřivkou. Ta uvolní napjaté svaly a odpoutá Vás od hloupých a zbytečných myšlenek. K dispozici je Vám příjemná odpočívárna s připravenými lehátky, koupací jezírko, pokud se na romantický pobyt vydáte v horkých letních měsících. Dále můžete využít klasických relaxačních masáží a to jak jednotlivě, tak i společně oba dva najednou, což prohloubí pocit intimity a otevře nové možnosti.

Součástí romantického balíčku, který ubytování Vysočina nabízí, jsou i 2 vstupenky na hrad Lipnice. Z pobytu si tak odvezete i společný zážitek. Lipnice je jedním z nejmohutnějších českých šlechtických hradů, založený na počátku 14. století mocným rodem pánů z Lichtemburka a který se stal později sídlem mocných Trčků z Lípy. Prohlédnout si zde můžete monumentální středověké architektury s jedinečnými vyhlídkami do okolního kraje.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top