Domov

Kdo se postará o nemovitosti?

správa nemovitosti
pixabay.com

Mnoho mladých lidí je dnes odvážných a odchází za „lepším životem“ do zahraničí. Lákadlem jsou pracovní nabídky, které jsou mnohem lépe platově ohodnocené než u nás. Celkově se v zahraničí může zdát život jednodušší a levnější. Jenže co když se rozhodnete k tomuto životnímu kroku, ale vlastníte nemovitost, kterou si chcete ponechat? V tomto případě vám bude nápomocná správa nemovitostí Praha.

Kompletní péče o nemovitosti

Divize správa bytů a rodinných domů je velmi úspěšná a oblíbená u majitelů nemovitostí, kteří žijí v zahraničí nebo jen nemají čas a prostor se svým nemovitostem věnovat. Tato služba je velmi vhodná u domů, ve kterých žijí nájemníci. Základem a samozřejmostí je individuální přístup k majitelům a jejich nájemníkům. Pracovníci správy nemovitostí jsou svým klientům k dispozici 24 hodin denně.

Správu nemovitostí můžete využít i v případě, že nemáte příliš času kvalitně se věnovat péči o dům a jeho nájemníky a péči o něj tak raději svěříte profesionálům.

Co všechno správa nemovitostí zahrnuje

Správa nemovitostí poskytuje opravdu kompletní servis, který se týká nájemních domů a dalších nemovitostí. Pokud se pro využití služby rozhodnete, nemusíte se již starat o následující záležitosti: pronájem nemovitostí, detailní soupis inventáře, ubytování a odubytování nájemníků, vybírání nájmu a držení kauce nájemníků. Dále pracovníci správy nemovitostí zajišťují opravy a údržby domů a bytů, pravidelné inspekce, zajišťují úklidové služby, přebírání pošty a zprostředkovávají komunikaci mezi majiteli a nájemníky. Výjimkou není základní účetnictví, právní poradenství nebo přehlášení účtů za plyn a elektřinu na nájemníky.

Správa nemovitostí je na vysoce profesionální úrovni a majitelům bytů a domů opravdu usnadní život a vlastnictví nemovitostí.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top