Domov

Proč zvolit právě látkové rolety?

látkové rolety
markupstudio.cz

Mnoho z Vás si říká, že látkové rolety jsou vybavením na chaty nebo domovů našich prarodičů, babiček a dědečků. Avšak doba se mění a ne nadarmo se říká, že doba se vrací. To že se však vrátily do kurzu rolety, ještě neznamená, že nepřišly s novými, zajímavými designovými provedeními.

Prodejci a výrobci látkových rolet se opravdu předcházejí s tím, co nám všechno jejich rolety dokážou nabídkou. Můžeme se těšit nejen na originální, zajímavý design ale i velice praktickou stínící techniku. Pokud si potrpíte na opravdu nejvyšší kvalitu a nejlepší zpracování, můžete využít ty látkové rolety, které kromě funkce stínící, splňují i izolační. Pokud chcete omezit co nejvíce únik tepla, látkové rolety pro Vás mohou být velmi zajímavou investicí.

Jaké látky jsou na trhu k dispozici?

Výběr je opravdu široký. A to hlavně z toho důvodu, aby si látkové rolety oblíbil i ten nejnáročnější zákazník a uživatel. V nabídkách bývají světlopropustné, světlopropustné se vzory, světelně polopropustné, světelně nepropustné, světelně nepropustné se vzory, světlopropustné s tepelně izolační vlastností. Pokud máte zájem docílit absolutní nepropustnosti, vsaďte na jistotu, kterou je látka Black out. Při použití této látky si můžete být jisti, že docílíte úplné tmy. Velmi často právě tento typ látky lidé volí do pokojů a ložnic, kde spí a nepřejí si být rušeni denním světlem.

Součásti rolet

Každá samostatná roleta má navíjecí rolny, nějakou kladku nebo váleček, látku a mechanismus, kterým se ovládá. Každý z nás si může vybrat mechanismus, který mu bude nejvíce vyhovovat. Rolety se dají ovládat ručně, kdy je u rolety samonavíjecí pružina nebo řetízková převodovka. Pokud si potrpíte na maximální pohodlí a to i při použití stínící techniky, výrobci připravili rolety s motorovými převodovkami, ke kterým je možnost získat dálkové ovládání.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top