Domov

Klasické sporáky jsou opět v módě

sporák
pixabay.com

Když se vysloví pojem sporák, každý si určitě představí svoji babičku v šátku, která v jeho mladých letech stála u originální trouby se sporákem, do kterého se přikládalo dřevo. To už je ale hodně let, během nichž byly tyto spotřebiče z větší části nahrazeny těmi elektrickými a plynovými.

Jestliže vás však sporáky i nadále přitahují a rádi byste své vzpomínky zhmotnily ve skutečnost, určitě budete mít příležitost. Současnost se totiž pozvolna navrací k tradicím a stále více výrobců tohoto sortimentu zahrnuje do svých produktových nabídek právě sporáky.

Sporáky moderního i tradičního vzhledu

V dřívějších dobách byla podoba sporáku téměř zřejmá. V současnosti tomu tak ale být nemusí. Vybírat si můžete nejenom z originálních „chalupářských“ kousků, ale také z novodobých modelů, které mají unikátní design, a přitom plní roli sporáku.

Praktické sporáky jsou samozřejmě produkovány v odlišných výkonech a s rozdílnými rozměry, aby si to své prázdné místo v kuchyni dokázal zaplnit naprosto každý. Při koupi takového produktu se už nemusíte spoléhat na elektřinu nebo plyn. Stačí přiložit několik polen dřeva a můžete se pustit do vaření. Na sporáku připravíte lahodnou polévku a do trouby strčíte tradiční buchty.

Přesně tak vypadají moderní sporáky, které vám do kuchyně vnesou nádech něčeho výjimečného, originálního a neotřelého.

Sporáky s výměníkem

Zapomínat nesmíme ani na další vlastnosti takového výrobku. Pořídit si můžete i sporáky s výměníkem, s pomocí nichž budete schopni vytopit ostatní místnosti dané nemovitosti. A to díky napojení na ústřední vytápění. Ve své podstatě zabijete dvě mouchy jednou ranou. V takový okamžik se konkrétní sporák stává opravdu ekonomickým a efektivním spotřebičem vaší domácnosti.

Pořiďte si kvalitní sporáky a povyšte vaši kuchyň na podstatně lepší úroveň.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top