Domov

Jak podle vás vypadá moderní kuchyně?

moderní kuchyně
pixabay.com

Když se řekne moderní kuchyně, s největší pravděpodobností si každý z nás představí něco trochu jiného. Pro někoho je to použití prvotřídních materiálů, pro jiného naopak přítomnost těch nejmodernějších technologií, pro dalšího zase netradiční design, který se vymyká stereotypu. Pravdou je, že v očích každého z nás by moderní kuchyně vypadala jinak. A co vy? Máte svou vlastní představu o takové kuchyni?

I vy ji můžete mít

Možná si říkáte, že je pro vás moderní kuchyně na hony vzdálená. Vymlouváte se sami před sebou, že si ji nemůžete dovolit, protože vám to dispozice interiéru neumožňují. Nebo se vám nechce do rekonstrukce, protože představuje vidinu finanční investice. A víte co? Každý může mít moderní kuchyni – už jen díky tomu, že si ji každý představuje po svém. Sestavení kuchyně na míru je totiž ideální příležitostí, jak dotáhnout design i funkční stránku nové kuchyně k vaší naprosté spokojenosti.

Co by v ní nemělo chybět?

Teď si možná pohráváte s otázkou, co by v takové moderní kuchyni nemělo chybět. Čím by měla disponovat, aby dostála svému označení „moderní“. Určitě byste ocenili například šuplíky s automatickým dojezdem, který je velice praktický a zbaví vás onoho nepříjemného bouchání při zavírání. Takhle stačí do šuplíků jen lehce ťuknout bokem a on se pohodlně a nerušeně vrátí na své místo. A co třeba takové panty, které mohou být buď standardní, nebo s automatickým dotahem. I to zvýší pohodlné využívání nové kuchyně a vy si ji rázem budete daleko více užívat.

Neslouží jen k vaření

Dávno odzvonilo dobám, kdy měla kuchyně čistě jeden jediný účel: příprava pokrmů. V současné době je tento interiér považován i za jakési sdružovací místo, které udržuje rodinu pohromadě, případně slouží jako zázemí pro hosty a návštěvy. I proto by vaše nová moderní kuchyně měla svým vzhledem reprezentovat.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top