Domov

Krby dodají vaší domácnosti novou tvář

krb
pixabay.com

Lidé ve svých domácnostech prahnou po komfortu, pohodlí a snaze utvořit dokonalou rodinnou atmosféru. K tomu může přispět řada nejrůznějších věcí a interiérových doplňků. S blížícím se zimním období jsou to však krby, které se dostávají do popředí zájmu mnohých občanů.

Důvodů to má samozřejmě hned několik. Cenová dostupnost, pokud máte odvod spalin z místnosti tak v podstatě minimální stavební nároky a v neposlední řadě touha po jednom z nejlevnějších zdrojů tepla. Ano, přitápění dřevem předčí nejenom elektřinu, ale také plyn.

Je libo krby nebo kamna?

V případě volby tohoto topného spotřebiče máte bezpochyby na výběr. Zaměřit se můžete na samotné krby, jež se skládají z krbové vložky a obestavby. Popřípadě dáte přednost cenově dostupnějšímu výrobku. Tím jsou kamna. Ty v podstatě jen usadíte na předem určené místo a můžete začít topit.

Co se týče vzhledu, na své si přijde doopravdy každý. Prezentovány jsou produkty standardního designu, ale také ty tradiční, retro či moderní a nadčasové.

Zaměřovat byste se spíše měli na parametry daného produktu. Na to, zda dáváte přednost výměníku a chcete s ním vytápět celou nemovitost nebo vám stačí teplo v jedné místnosti. Nechte si spočítat správný výkon takového spotřebiče a nezapomínejte ani na jeho vytápěcí schopnosti. Teprve pak vám krby přinesou ten správný užitek.

Vyzkoušejte originální sporáky

Pro ty, kdo se nespokojí s běžným standardem, jsou tu ještě praktické sporáky. Ano, stylová zařízení pro přípravu libovolného pokrmu, s nimiž si v interiéru navíc zatopíte. A vžívat se nemusíte pouze do role starých babiček, které takto pekly.  Na trhu jsou sporáky s působivým a novodobým vzhledem, jenž zapadne do jakékoliv současné domácnosti.

Vyzkoušejte nový způsob vytápění a oddávejte se příjemnému pohledu do plápolajícího ohně.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top