Domov

Látkové rolety opět na scéně

www.pixabay.com

Poslední dobou se stále více setkáváme s velkým zájmem o látkové rolety a rozhodně to není z důvodu navození retro stylu. Jedná se o jejich praktičnost, celkové využití a přijatelnou cenu. Navíc se rolety vyrábí v mnoha variantách a hodí se do každého interiéru.

Rolety dokáží nejen klasicky zastínit prostor, ale navíc navodí příjemnou atmosféru. Žádným problémem však není ani úplné zastínění například ložnice. Vadí vám zářící slunce nebo lampy, které vás oslňují z ulice? Látkové žaluzie dokáží váš problém vyřešit. Navíc vám dokáží uspořit náklady na topení a celkově i snižují přenos hluku z venkova. Vybrat si můžete mezi látkami, které jsou světlopropustné, polopropusné nebo nepropustné.

Výhodou látkových rolet je velké množství variant, barev, vzorů a designů, díky čemuž je můžete sladit do jakéhokoliv interiéru. Hodí se na jakékoliv okno a to ať klasické, střešní, stropní, trojúhelníkové nebo kulaté. Žádný problém nejsou ani atypicky velká nebo naopak malá okna.

Rozdíl mezi klasickými a moderními roletami najdete v mechanizmu, který se používá na navíjení látky. I dnes se používá klasické navíjení pomocí lanka nebo provázku. Pak ale existují novější metody a to řetízkový mechanismus, který funguje stejně jako u žaluzií nebo otočná klika, kterou se látka navíjí nebo motorové s možnou kombinací vypínače a dálkového ovládání.

Takže pokud chcete svému bytu dodat tu správnou atmosféru a funkčnost. Nebojte se látkových rolet, existují i moderní varianty, pokud jste se nerozhodli pro retro styl. A rozhodně nebudete litovat. Protože zde se pojí funkčnost a praktičnost s designem.

rolety

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top