Domov

Správné krmivo pro psy má velký význam

www.pixabay.com

Vlastnit domácího mazlíčka v podobě psa je přáním mnohých lidí. Jen málokdo si však na počátku všeho uvědomuje, jak náročná starost o živého tvora to je. Pomineme-li to, že psovi musíte obětovat spoustu svého drahocenného času, aby se měl dobře a nic vám neponičil, nesmíte podceňovat ani správné krmivo pro psy.

Ano, stejně, jako je kvalitní strava důležitým každodenním článkem pro člověka, má stejný význam také pro zvíře. Od jeho složení se totiž odvíjí spokojenost psa, jeho růst, tělesná hmotnost a dokonce i vzhled a celkový fyzický stav.

Nakupujte granule šité na míru vašeho psa

Krmivo pro psy je velice rozšířeným sortimentem na tuzemském trhu. Ne každý produkt je samozřejmě vhodný pro to či ono plemeno. Při výběru ideální kombinace obsažených složek je nutné přihlížet i k některým dalším faktorům.

  • Bojuje váš pes s nějakou alergií?

  • Trpí nadváhou nebo naopak podvýživou?

  • Jde o kojící fenu?

  • Jaké je stáří psa?

  • Trápí se pes s nechutenstvím?

Odpovědi na všechny toto otázky ovlivňují to, jaké krmivo pro psy rychle koupíte. Chcete-li být důsledným a milovaným pánem, zaměřte se na určité nutriční hodnoty a vlastnosti daného krmiva.

Jak vypadá kvalitní krmivo pro psy?

Základem by měly být živočišné bílkoviny. Vedle toho nesmí chybět přiměřené množství tuku, vlákniny, omega kyselin, vápníku a fosforu. Důležitá je stravitelnost obsažených ingrediencí. Krmivo pro psy každopádně musíte uzpůsobit také podle pohybových aktivit a ostatních specifických potřeb.

Nakonec nepodceňujte ani lahodnost dodávané psí stravy. I vy zbožňujete jedinečné příchutě, proto je dopřejte i svému čtyřnohému miláčkovi. Co by váš pes řekl na šunku, ryby, kuřecí maso, mořské plody nebo dokonce vysoce kvalitní krůtí maso? Pořiďte krmivo pro psy rychle, ať váš domácí mazlíček nikterak nestrádá.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top