Domov

Látkové rolety v moderní domácnosti

látkové rolety
pixabay.com

Látkové rolety mají své stabilní místo mezi nabídkou současné interiérové stínící techniky. Zároveň však představuje stylový interiérový prvek, protože ty doby, kdy byly rolety nevkusným doplňkem jsou již dávno pryč. Své stále zákazníky si získávají nejen díky své funkčnosti, ale také díky estetické hodnotě, které v současné době mají.

Vlastníte dům, který je pojat v rustikálním stylu? Nebo máte moderní byt, který se nese v duchu trendů roku 2017? Ať tak nebo tak látkové rolety si své místo najdou v každé domácnosti. Vybírat totiž můžeme z mnoha designů, které si oblíbí každý z nás.

Rolety sluší každému oknu

Díky tomu, že se rolety vrátily znovu do kurzu a jinak to není ani s látkovými roletami, kterých je několik typů i rozměrů. Vybírat můžete nejen z pevně uchycených, které se hodí kupříkladu do plastových oken, tak i z těch volně visících, které si oblíbí milovníci rustikálního stylu. Perfektně tak zastíní danou místnost a zároveň zútulní. Proto ji často volí bytový designéři do svých projektů. Multifunkčnost má své výhody. Bát se nemusíte ani nestandardních rozměrů. Když se obrátíte na specializovaného prodejce, jistě vám pomůže i s atypickou velikostí okna. Často používané jsou i na střešních oknech.

Dokonalé zatemnění v jakýkoliv čas

Chcete se odpoledne po náročném dni v práci na chvíli natáhnout? Rádi byste se podívali na svůj oblíbený film nebo seriál, ale odráží se vám v obrazovce světlo z ulice? Otravuje vás sluneční svit typický pro horké letní dny? S tím vším vám velmi účinně mohou pomoci právě látkové rolety. Zároveň se stanou náhradou záclon i závěsů. Užívejte si takové světlo v interiéru, které právě chcete a nebuďte omezování slunečním svitem nebo světlem z venkova.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top