Domov

Levné tipy na proměnu kuchyně

zdroj: pixabay.com

Kuchyně je pro většinu z nás nejdůležitější místností v celé domácnosti. Ne nadarmo se o ní často říká, že je to srdce domova. Pokud jste dospěli k názoru, že vaše kuchyně potřebuje změnu, ale zároveň nechcete nebo nemůžete do proměny kuchyně investovat příliš mnoho peněz, pak je náš dnešní článek určený právě vám a vy byste si následující řádky rozhodně neměli nechat ujít.

Jak levně a pěkně proměnit kuchyň?

Věřte nebo ne, ale do proměny vaší kuchyně vůbec nemusíte investovat spoustu peněz. Máme pro vás pár zajímavých tipů, se kterými kuchyni dopřejete změnu doslova za pár korun. Tak schválně – který z nich vyzkoušíte právě vy?

Tip číslo 1: tapeta na kuchyňské lince

Dominantou každé kuchyně je kuchyňská linka. Ta se zde ujímá hlavní role a strhává na sebe veškerou pozornost. Pokud toužíte po změně, začněte právě u kuchyňské linky. Levným tipem na efektivní proměnu je pořízení nějaké pěkné tapety, do které svou kuchyňskou linku zahalíte. Tapetu s nějakým pěkným motivem dnes seženete za pár kaček a v případě, že si koupíte tapetu samolepící, zvládnete proměnu kuchyňské linky za jedno odpoledne.

Tip číslo 2: nová barva na stěnách

Dalším levným a zároveň efektivním způsobem, jak dopřát vaší kuchyni nový kabátek, je pustit se do výmalby. Sice vás to bude stát trochu více času, protože budete muset z kuchyně větší nábytku vystěhovat, výsledný efekt ale rozhodně bude stát za to. I barvu dnes seženete poměrně levně, zároveň si můžete vybírat z mnoha odstínů. Takové proměně rozhodně nelze říci ne.

Tip číslo 3: barevné kuchyňské doplňky

Vaše moderní kuchyně bude vypadat o to lépe, když ji oživíte nějakými zajímavými doplňky. Pokud vám můžeme doporučit, podívejte se třeba po nějakém pěkném obraze s motivem jídla. Vhodné jsou i barevné utěrky nebo pěkný ubrus, který okamžitě rozzáří váš jídelní stůl. Zapomínat byste neměli ani květiny nebo truhličky s bylinkami, které si můžete pěstovat a využívat je při vaření.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top